Názor je to nejlacinější zboží na světě a každý vám ho dá zadarmo, ačkoliv se o něj vůbec neprosíte. Oproti tomu rada je častokrát velmi drahá a dobrou radu vám dá zdarma jen dobrý přítel, který vám ze srdce přeje úspěch a štěstí...

Nejnovější počiny:

Poslání

Nová éra

10. července 2011 v 23:56 | Hok Wolker


Sama tomu nevěřím, ale je tomu tak. Poslední díl Poslání.
Snad jsem čtenáře moc nezklama a snad se někdy k Poslání vrátíte, abyste si ho přečetli znovu.
Díky, že to někdo čte.

Dobytí hradu

8. července 2011 v 0:25 | Hok WolkerVůbec netuším, jak na tento díl budete reagovat. Nevím, jestli se mi povedl. Každopádně další díl se zde objeví nejpozději 10.7. Za komentáře budu jenom ráda.

Život versus služba

25. června 2011 v 23:35 | Hok Wolker


Máme tu další díl. A jestli váš doženu k slzám, ať už štěstí, a nebo smutku, dejte mi vědět do komentářů.
Upozorňuji, že tohle není poslední díl, ale předposlední, a nebo předpředposlední. Ani moc nečekám pozitivní ohlasy, no uvidíme...
P.S. Obrázky mi našla Káchy...

Dopis?

19. června 2011 v 0:03 | Hok Wolker
Haháááá, tak jsem blog.cz přemohla. Ovšem až 4 minuty po půlnoci, odpustíte mi to opoždění? :)

Výboje

5. června 2011 v 10:55 | Hok Wolker
Nezapomněla jsem. Aby tu dnes bylo Poslání, tak jsem si přivstala. Doufám, že se bude líbit, za komentáře budu vděčná. A čím víc jich bude, tím dříve bude další díl... (Ano, vydírám)

Káhn

22. května 2011 v 10:55 | Hok Wolker

Věřte nebo ne, část toho dílu jsem napsala už předminulý týden. Mělo to tu být před týdnem, ale sekla jsem se trochu u druhé části. Ale jako bolestné je tento díl o něco delší. Je to taková dvojitá porce.
P.S. Malé upozornění, mně to přijde naprosto neškodné, ale někoho by to mohlo třeba pohoršit jedna scénka, protože se tam bude jednat o no... tři tečky... Takže čtěte jen podle vlastního uvážení.

Cesta do lázní

24. dubna 2011 v 17:07 | Hok Wolker


Dámy a pánové, jedeme z kopečka!
Tím jsem chtěla jen říci, že jsme se s Posláním přehoupli přes půlku 100%. Mám totiž naplánovaných celkem a maximálně 14 dílů a tento díl je jaký? Správně, sedmý! Užijte si tento díl, obzvláště dámy, jeden odstaveček je věnovám Thomasově hrudi. A má morbidita se zde už také malilinkato vyřádila, aneb... no to poznáte.
P.S. Kdo netuší, kdo je menas Ottys nechť si přečte první díl.

Píseň

23. března 2011 v 6:54 | Hok Wolker

Jsme se Script nějaké aktivní, nemyslíte? Každopádně, doufám, že vás Poslání nenudí. Abych vás uklidnila, tak už to bude mít už jen nějakých 7-8 dílů. No a přihodila jsem malou anketu, abych věděla, jestli to někdo čte a vaše jakože názory. Tak s chutí do toho!

Minulost tíží

19. března 2011 v 14:48 | Hok Wolker


Hahá, já svoje slovo držím! To koukáte, co?
Slibovaný díl, který je spíš takový informativní. Kdo se těší na Thomasovu hruď ruku nahoru!

Urážka

19. února 2011 v 16:43 | Hok Wolker
Poslání
Abyste neřekli, že jsem nic nepřidala, když máme dneska to výročí dvou let. Snad si ještě vzpomínáte na příběh Thomase, Amelie a mistra Beldse. Kdo neví, nechť si ty předchozí díly znovu přečte. Doufám, že se vám to bude aspoň trochu líbit. Za každý komentář budu ráda. 
  
 
 

Reklama