Názor je to nejlacinější zboží na světě a každý vám ho dá zadarmo, ačkoliv se o něj vůbec neprosíte. Oproti tomu rada je častokrát velmi drahá a dobrou radu vám dá zdarma jen dobrý přítel, který vám ze srdce přeje úspěch a štěstí...

Nejnovější počiny:

Dva světy

Škola

7. září 2011 v 21:58 | Hok Wolker
Další díl, takový k ničemu, ale přece jen musel být. Chtěla jsem ho udělat trochu jinak, ale nějak jsem pořád neměla čas, tak jsem ho trochu pozměnila a zkrátila, abyste tu nějaký ten článek měli. Snad to nebude tak hrozné, i když rozhodně patří k těm slabším dílům.
Omlouvám se také, že tu nic nepřibývalo, ale prostě nebyl čas, nějak se to hned sešlo, aniž by člověk mrkl. Doufám, že chápete.

P.S. K projektu Dopiš příběh-Věž jsem se zatím nedostala, vždy si vzpomenu na Tangled(Na vlásku) a je konec, mám pak chuť si akorát tak pustit znovu ten film. Takže prosím o prominutí, bud se snažit, ale dejte mi čas.

Probuzení

23. srpna 2011 v 12:00 | Hok Wolker

Na úvod bych jen chtěla říct, že s touto formou psaní(ich forma, nenásilná a ne moc drastická povídka) se teprve seznamuji a je to jen takový pokus. Není to prostě úplně můj šálek kávy, ale snad to tak strašné nebude. Připomínky, nápady a jakékoliv věci, co vás napadnou (krom reklam, samozřejmě) si ráda přečtu v komentářích.

Neuvěřitelný sen

20. července 2011 v 22:41 | Hok Wolker
Sice jsem si říkala, že bych to sem dávat neměla, protože to prostě není můj styl, ale co. Berte to prosím s rezervou a vyjádřete se, i když u prvního dílu je to vždy takové hodně neohrabané. Nevíte o co jde, nevíte, kdo je kdo. Na začátek vám prozradím, že tam bude hodně kluků s atletickými postavami, sem tam se objeví i bez trička. Hlavní hrdinka, se kterou budou v této společnosti lomcovat hormony a no... ostatní se dovíte časem.
P.S. A taky se nemůžu dohnat k psaní, tak mne prosím omluvte, a tohle berte jako prozatimní náplast na mou neaktivitu.
 
 

Reklama