Názor je to nejlacinější zboží na světě a každý vám ho dá zadarmo, ačkoliv se o něj vůbec neprosíte. Oproti tomu rada je častokrát velmi drahá a dobrou radu vám dá zdarma jen dobrý přítel, který vám ze srdce přeje úspěch a štěstí...

Nejnovější počiny:

Dopiš příběh

Dopiš příběh - Koláček štěstí

13. listopadu 2011 v 12:25 | Hok Wolker
Jelikož se mi včera povedlo se konečně rozepsat -nebudu říkat na čem jsem si to zkoušela, to sem nedám- tak jsem se rozhodla napsat začátek do projektu Dopiš příběh. Snad proto, že už nikdo dlouho nic nevymyslel a také proto, že mě tenhle nápad před spaním trefil do čela pánví. Jak se tak hezky říká, nebo taky ne. Každopádně jsem si chroupala koláček štěstí, takže už určitě chápete důvod nadpisu. Snad se to bude líbit a snad to někdo zkusí dokončit. Myslím, že možností je dost.
Jinak, projekt začal původně u Siwy. Kdo tento projekt nezná, nechť se tam podívá a přečte si klidně i jiné začátky a alternativní konce.

Dopiš příběh - Alkoholové blues

29. září 2011 v 18:15 | Hok Wolker
Prokratinace je skvělá věc. Donutila mne napsat konec k dalšímu ze začátků projektu Dopiš příběh. Původní nápad je u  Siwy.  Začátek příběhu naleznete na blogu Kadet a to ZDE.
Pojala jsem to lehčím způsobem, který snad i někomu místy bude připadat humorný.

Dopiš příběh - Věž

11. září 2011 v 0:22 | Hok WolkerTak jsem to nějak dokázala a něco jsem napsala.
Rovnou říkám, že jsem trochu odbočila. Snad nevadí.
Nepokládám to za veledílo, ale možná vám to přijde aspoň zajímavé.
Tato povídka patří do projektu "Dopiš příběh", původně u Siwy. Začátek příběhu naleznete na blogu Amii a to ZDE (odkaz na článek se začátkem příběhu, který dokončujete).

Dopiš příběh - Starý lunapark

19. srpna 2011 v 16:31 | Hok Wolker
Neuvěříte, ale skutečně se dočkáte další mojí tvorby. Tedy částečně. Zapojila jsem se do projektu Dopiš příběh na blogu u Siwy. Aspoň jsem se dokopala k tomu, abych konečně zase něco napsala a ne jen kecala kolem dokola o tom, jak chci psát. Začátek příběhu najdete právě u Siwy na blogu (klik tady) a mou verzi najdete v tomto článku. Netuším jestli se mi to povedlo nebo ne, ale pravděpodobně mám lepší dny. Každopádně názor si udělejte sami.
 
 

Reklama