Názor je to nejlacinější zboží na světě a každý vám ho dá zadarmo, ačkoliv se o něj vůbec neprosíte. Oproti tomu rada je častokrát velmi drahá a dobrou radu vám dá zdarma jen dobrý přítel, který vám ze srdce přeje úspěch a štěstí...

Nejnovější počiny:

Možná

18. února 2014 v 12:00 | Hok Wolker |  Deník HW
(Sedí nad obrazovksou rozepsaného článku a přemýšlí jak formulovat slova.)

(0 15 minut později stále nemá ani řádku. A když něco náhodou napíše, musí to smazat.)

Ahoj... asi?

Přichází článek plný možná.Ne, nevykašlala jsem se na ten slib ohledně pokračování Já a ...
Vlastně snažila jsem se vymyslet i něco víc, aby to nebylo jen o téhle jedné věci. Protože nápady a témata mi v tomhle ohledu určitě brzy dojdou.
Přemýšlela jsem i nad tématem týden. Ale momentálně mi nic nedává smysl. A originální pojetí mě nějak zatím netrklo. Možná prostě potřebuju prostě něčím začít a vrátit se do své staré verze, která zvládala vymýšlet i nové jednorázovky týden co týden.
A pak mě napadlo, že možná vy byste mi mohli pomoci. Teda, ne že bych vám hodlala přenechat heslo do blogu a vy byste psali místo mne. To ne.
Sice je tehle blog stále o tom, jak mohu já občas prokrastinovat, ale tak, když už se vás pár se sem obtěžuje týden co týden, nebo časteji, řekla jsem si, že bych ten blog taky možná mohla přiblížit trochu vám. Aneb zeptat se vás, co chcete.
Jestli jste aspoň z pětiny tak hrozně rozhodující se osoby jako já, tak určitě budete chtít nějaké zúžení výběru. Tedy. Pro tento týden (ani nevím jestli nějaký další bude nějaké vaše rozhodování ale dobře... ) byste si mohli vybrat, co za žánr povídky byste tu viděli, nebo téma, námět...
Přijde mi, že já chodím v kruhu, nápady mám, ale pak je někde problém a vracím se k stále stejné tématice. Takže by mi možná vaše názory a přání pomohly.
Nechávám pod článkem anketu pro žánry, ale ráda uvítám komentáře se specifiky.

Příště se pokusím mít víc zábavný a zajímavý článek.

P.S. Já a seriály vyjde možná ještě tento týden, uvidím, jak budu stíhat.
 


Komentáře

1 Hope Hope | 20. února 2014 v 11:24 | Reagovat

Kdybych měla nápady a rady jak psát, tak bych psala sama :P
Ale... Nedávno jsem uvažovala o tom, proč jsem přestala... A že to možná bylo proto, že jsem přestala psát pro sebe a psala se záměrem, aby se to líbilo někomu jinému... A myslím, že autor by měl psát o něčem, co chce říct a vyjádřit on sám, o tom, co je důležité pro něj... Protože jen potom to má smysl...
Ale jelikož chceš jen naťuknout do žánru...
Docela ráda bych si přečetla nějakou tvojí sci-fi... Realistickou... Nemusí tam být mimozemšťané a roboti, ale trochu tajemna, budoucnosti, neznáma... To by mohlo být fajn ;)

2 Kate Kate | 17. března 2014 v 20:52 | Reagovat

já jsem konzervativec - takže ne nechutnostem a přehnané sci-fi, nadšené ano fantasy, romantice, ale i akčnějšímu počinu ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama