Názor je to nejlacinější zboží na světě a každý vám ho dá zadarmo, ačkoliv se o něj vůbec neprosíte. Oproti tomu rada je častokrát velmi drahá a dobrou radu vám dá zdarma jen dobrý přítel, který vám ze srdce přeje úspěch a štěstí...

Nejnovější počiny:

Únor 2014

Já a seriály II.

21. února 2014 v 12:00 | Hok Wolker
Věřte tomu nebo ne, ale já dodržela svoje slovo! Je tu pokračování Já a seriály! A ano, tentokrát se hodlám bavit o seriálech s dobou trvání kolem 40 minut. Navíc dnešní vydání bude zaměřené na sci-fi a fantasy. Jednak protože takové seriály mě baví nejvíc, ale také, že už konečně vám musím představit...


Možná

18. února 2014 v 12:00 | Hok Wolker |  Deník HW
(Sedí nad obrazovksou rozepsaného článku a přemýšlí jak formulovat slova.)

(0 15 minut později stále nemá ani řádku. A když něco náhodou napíše, musí to smazat.)

Ahoj... asi?

Přichází článek plný možná.


Já a seriály

11. února 2014 v 12:00 | Hok Wolker |  Deník HW
Jelikož měl článek Já a knihy takový úspěch a upřímně řečeno, měla jsem již vymyšleno volné pokračování, tak dnešní článek bude na podobné vlně. Nepůjdeme ze světa příběhů, jen se přesuneme do jiného pododdělní. A nedělejte, že nevíte, co to bude. Přečetli jste si nadpis, takže nač se tvářit, že vás tu něco překvapí ? Snad jen dodám, že seriály pro mě jsou možností relaxace a zaplňují prázdné chvilky, kdy potřebuji přehlušit myšlenky, nebo jen jím u monitoru. Snad proto jsem se jim v poslední době věnovala více než kdy předtím. Nebo to možná bude kouzlem internetových stránek, na kterých najdete vše, co chcete vidět (I to co nechcete).
Tento článek bych chtěla věnovat ale seriálům s kratší délkou epizody. Mluvím o přibližných 20 minut, tedy něco, co se hodí na chvilku relaxace, než se zase někam musí běžet.

Já a knihy

4. února 2014 v 12:00 | Hok Wolker |  Deník HW
Já vím, že to tu vypadalo, že to skončí jen jedním článkem, ale není to tak. Pravda je taková, že minimálně ještě tři články se tu objeví. Když se mi to povede, tak jednou týdně, říkám když, takže si moc od toho neslibujte a podplácejte mě něčím, abych se zvládla soustředit na jednu věc. Na mou obranu, já minulý týden chtěla napsat, ale měla jsem zkouškové a jelikož mě čekala první ústní zkouška, tak jsem byla vyklepanější než 'pudlik'.
Jak už z nadpisu vyplývá, chci se věnovat tématu knížky. A o jakých jiných knížkách mohu mluvit, než o těch, které čtu právě teď, nebo jsem četla v nejbližší... minulosti a patří k mým oblíbeným.