Názor je to nejlacinější zboží na světě a každý vám ho dá zadarmo, ačkoliv se o něj vůbec neprosíte. Oproti tomu rada je častokrát velmi drahá a dobrou radu vám dá zdarma jen dobrý přítel, který vám ze srdce přeje úspěch a štěstí...

Nejnovější počiny:

Zázraky dnešní doby

25. července 2012 v 14:00 | Hok Wolker |  Deník HW
Před dávnými časy, kdy nebyl blog jen odkazem minulosti, kdy se zde objevovaly články s nepravidelností autorce vlastní, se Hok Wolker účastnila projektu Dopiš příběh, který byl vyhlášen šlechetnou a čtenáři zbožňovanou Siwou. Hok statečně bojovala a dopisovala příběhy, až se jednou sama odhodlala napsat začátek. A to byl velký krok kupředu! Koláček štěstí, tak zněl název příběhu, který potřeboval konec. Jen dva odvážní pisatelé si troufli na tento nelehký úkol stojící před nimi. Kader Jaina a Iri Werwolfin, jména hrdinů, kterým se v tichosti provolává sláva až do dnešních dnů. Nikdo jiný se neodvážil a po celé zemi se rozhostilo temno. Jen dva paprsky značili naději, dva na celou zem! Až jednoho dne se objevil nový hrdina - Agrenej! Zem dostala nový paprsek naděje, nový konec!
***
Další zázrak se konal včera v naší kuchyni. Ano, jak jste pochopili, pokoušela jsem se péct muffiny. A ne ty ze sáčku, kdy to máte už skoro hotové. Ne, hezky všechno, tedy samozřejmě kakao jsem nevyráběla, ani vajíčka jsem sama nevyseděla, ale... víte jak to myslím! A jak že ten zázrak vypadal? Nic neshořelo, všem chutnalo a já si spálila o troubu jen jeden prst (což mám už třetí prst zraněný za čtyři dny, ano, jsem šikovná!). Script, ano směj se zplna hrdla, já vím, že ty si tu příhodu z minulého roku moc dobře pamatuješ!

Samozřejmě, že se to neobešlo bez komplikací. V receptu stálo "Pečtě při 250stupních Celsia" a košíčky byly použitelné maximálně do 220 stupňů Celsia. No, šlo to i na nižší teplotu, naštěstí. Ale když jsem překonala tuto obtíž (s pomocí pítele na telefonu), tak si košíčky vymyslely další způsob, jak mě potrápit. Nedržely košíčkovitý tvar. Mám tu něco, co vypadá jako část jing jangu, dva steklé dohromady a pár patvarů, které nejde ani pojmenovat. Ale! Chutnají skvěle!
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama