Názor je to nejlacinější zboží na světě a každý vám ho dá zadarmo, ačkoliv se o něj vůbec neprosíte. Oproti tomu rada je častokrát velmi drahá a dobrou radu vám dá zdarma jen dobrý přítel, který vám ze srdce přeje úspěch a štěstí...

Nejnovější počiny:

Nebojte, pořád se nic neděje

5. července 2012 v 13:25 | Hok Wolker |  Deník HW
Aneb jen tak jsem si rozklikla blog nad vzpomínkou na komentář od Daktilos, která chtěla, abych dokončila Dva světy. Bohužel, nemám už tolik spisovatelského elánu, jelikož jsem se dobrovolně přihlásila k psaní školních novin a jsem líná si vyhradit čas jen na psaní. Pravdou je, že jsem čím dál tím více důkazem ženské schopnosti dělat tisíc věcí najednou a ne se soustředit jen na jednu. Tudíž čtení knížky a koukání zároveň na film a povídání si přes icq a skype s lidmi je pro mě stav nudy. Ale protože pořád mám ty plány v hlavě, zkusím to dopsat. I když vím, že bych se jako správný student měla horečnatě už teď připravovat na maturitu, ale budu na to jako každý skutečný student zatím kašlat.

Kdybyste se mezitím nudili, tak si můžete pustit film, který se v originálu jmenuje Die Welle. Ano, je to německý film, a ačkoliv tam nemá úžasné americké přestřelky a super sexy herce, co se tam svlékají do naha, má myšlenku a je celkově dobře zpracovaný.
Mimochodem, věděli jste, že v Seriálu Spartacus hraje manželku Qinta Lenta Batiata, Lucrecii, ta samá žena, co hrála Xenu, princeznu bojovnici?
A kdbyste se nudil hodně moc a nebo vám není osmnáct a nechcete koukat na tak hanbatý seriál, tak vám nabízím Awake, zajímavě zpracovaný seriál. Kde je pronesena má oblíbená věta, které se tak trochu držím celý svůj život:

"A řekněte mi, co je tak skvělého na tom vidět realitu takovou, jaká je?"
 


Komentáře

1 Lilly Lilly | E-mail | Web | 5. července 2012 v 13:53 | Reagovat

Tiež som mala také obdobie, ale len asi tri týždne. Neboj sa, ono zase na teba príde :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama