Názor je to nejlacinější zboží na světě a každý vám ho dá zadarmo, ačkoliv se o něj vůbec neprosíte. Oproti tomu rada je častokrát velmi drahá a dobrou radu vám dá zdarma jen dobrý přítel, který vám ze srdce přeje úspěch a štěstí...

Nejnovější počiny:

Květen 2012

Život mimo blog

13. května 2012 v 18:28 | Hok Wolker |  Deník HW
Rozhodně nehodlám tvrdit, že tvrdnu méně času u počítače, to by byla lež jako věž. Tvrdnu u něj pořád, ale většinou u něj tvrdnu při ignorování sešitů, ze kterých se mám učit a ve kterých sem tam otočím stránku. Skoro jsem na tenhle blog zapomněla, protože jsem lenoch, který se odmítá snažit, pokud nejsou výsledky. Docela mile mě překvapilo, že se ještě najde pár lidí, kteří sem zajdou, i když jsem sem nepřidala článek už pěknou řádku dní.
Ale ani report z Top listu by mě nedonutil napsat tento článek. Může za to Hope, která napsala také článek po neuvěřitelně dlouhé době, i když o tom, že se nevrátí.
Ještě ráno jsem měla skvělý nápad na článek, o čem jsem vám chtěla napsat, ale teď mám v hlavě pusto jako při písemce z matematiky.
No třeba si vzpomenu během toho, kdy vám budu vyprávět o mém životě, který se scvrkl na mluvení o maturitě (která mě čeká za rok ) hraní Guitar hero, krmení rybiček, mluvení o tom, jak moc se mi chce spát, a přemýšlení o tom, jak chci být superhrdina nebo geniální vědec. Nebo obojí jako Hulk, že? Nebo spíš mám říct Hulk a Banner?
Dám vám radu do života, nespěte s 1000 a více stránkovou knížkou v posteli, když jí v noci shodíte na zem, je to pořádná rána. Vážně. Akorát se vyděsíte.
Píšu? No, ano píšu, ale teď povětšinou konverzační témata na jazyky nebo čtenářský deník, nebo se vyhýbám tomu všemu a prostě si vymýšlím to, o čem budu psát. Vážně, například bude druhá řada Poslání, jmenuje se Pomsta. Ještě nemám napsanou celou řádku, ale první polovinu děje řady mám vymyšlenou. A Ano, bude tam i bezkošilová scéna, dámy. Chystám se taky předělat Luistitiu, přejmenovat jí a upravit, i když děj by měl víceméně zůstat stejný, ale očekávám, že to bude lepší formou podané a celkově na vyšší úrovni. Snad. :D
Už jsem si vzpomněla. Možná někdo z vás viděl nebo četl Hunger games. Ale i kdyby ne, vysvětlím to tak, že to pochopí všichni. Představte si, že o nějaké postavě čtete, a její vlasy, oči, povolání se shodují s někým, koho pak potkáte v reálném životě. Když to vezmu jmenovitě, tak jsem si jela pro pizzu (protože jsem drsná a mám řidičák a ne, nebourala jsem! :D ) a když jsem si pro ní došla dovnitř, uviděla jsem do kuchyně, kde u pece stál kluk. Automaticky jsem si ho pojmenovala Peeta. Uvažovala jsem, jestli někde má svou Katniss, do které je zamilovaný a ještě jí to neřekl.
Mimochodem všimli jste si toho, že Mary Jane ze Spidermana je zrzka a Peper z Ironmana taky? Což znamená.... :D
Tak mě napadá, kdyby nějaká postava z filmy nebo knížky mohla ožít, kdo by to pro vás byl a proč?
Pájo, vždy když tě vidím na icq, tak ti chci napsat, ale než se mi načte okno, tak na to zase zapomenu, tak aby sis nemyslela, že na tebe zapomínám. Zdravím tě tímto prostřednictvím, protože vím, že jedním ze čtenářů jsi ty.
A nenapadlo mě nic závratného, co vám dál povědět.