Názor je to nejlacinější zboží na světě a každý vám ho dá zadarmo, ačkoliv se o něj vůbec neprosíte. Oproti tomu rada je častokrát velmi drahá a dobrou radu vám dá zdarma jen dobrý přítel, který vám ze srdce přeje úspěch a štěstí...

Nejnovější počiny:

Světe, jsem

24. března 2012 v 23:48 | Hok Wolker |  Deník HW

Chtěla jsem jednou napsat nějaký inteligentní článek o mém pohledu na svět, abych ukázala, jak prazvláštní osoba jsem. Začala jsem ho poctivě promýšlet cestou domů ze školy. Ale pak přišel oběd a pak jsem to odložila. Úkoly a další všednodenní záležitosti si žádaly mou pozornost. Další den jsem si na to vzpomněla, ale opět to bylo přebyto. Navíc se přidala nechuť z něčeho, co bych skutečně měla udělat. Ano, patřím k těm lidem, kteří si prezentace dělají den dopředu, úkoly na poslední chvíli a ti, kteří nadávají na ostatní řidiče. Vesmír tomu chtěl, aby mi to odkládání a flákání procházelo. Samozřejmě až na dva nejnebezpečnější strážce dostatečné dávky utrpení a odmítače flákačů - matiku a fyziku. Tyto dvě dámy mi dávají vychutnat, jak se to v životě nevyplácí. Bohužel, já to ještě dostatečně nepochopila. Proto tu toho je tak málo. Proto dávám Gwyna až po týdnu, abych měla co přidávat, protože jsem líná cokoliv dalšího napsat. Nebo spíš nenacházím tu chuť, kterou jsem měla při psaní právě Gwyna.
(celý článek)Na všechno potřebuji tu správnou náladu a pak to jde. Teď nám například náladu na úkoly a povinnosti. Takže si píšu konverzační téma na němčinu. Hrůza co? Ale ještě větší hrůza nejspíš je, že začínám mít opět němčinu ráda. Hodlám z ní maturovat a chci se jí nejspíš trochu více věnovat. Rozhodně více, než jsem to dělala posledních pár let. Já vím, většině lidí přijde neznělá a při slově Němec se objeví v mysli synonymum špatný člověk. A to bych řekla, že některým se to objeví s pejorativnějším nádechem.

Dneska jsem poprvé měnila kola na autě a připadám si neuvěřitelně drsně, protože jsem to utáhla dobře. A zjistila jsem, že můj největší problém je zapamatovat si, na jakou stranou se utahují a povolují šrouby. Dejte mi pár vteřin a já to poznám. Stejně jako zamykaní a odemykání. Vždy to dělám metodou pokus omyl. Aneb ne, tohle je pro mě tak nedůležitá věc, že si jí prostě nejsem schopná zapamatovat. Aneb vymlouvám se stejně jako Sheldon Coper na to, proč není schopen řídit auto.

Nedávno jsem dostala komentář k prvnímu dílu Poslání. Neuvěřitelně mě potěšilo, že se našel někdo po takové době ještě přečetl a líbilo se mu to. Ne, že by mě netěšily aktuální komentáře, ale ... víte jak to myslím ne?
 


Komentáře

1 Sherylin Lee Sherylin Lee | E-mail | Web | 27. března 2012 v 13:39 | Reagovat

Áno, viem si predstaviť, ako človeka poteší komentár. Sama to zažívam, keď sa niekto vyjadrí k mojej srdcovke. Dobre, nemusí sa to každému páčiť, ale pozitívny názor vie veľmi dobre naladiť. Negatívny zdeptať, ale rada, tá je nad zlato. Nemám rada hodnotenie hviezdičkami, pretože ja osobne nikdy neviem, za čo ich dostávam. Ale dobre, tak mi treba, keď si vyvesím svoje dielo na stránku, kde také hviezdičky sú.

Hm, čo ma však pobúrilo je to, že som jasne napísala. Nedávajte mi hviezdičky, ale komentáre, alebo sa zdržte oboch. Ale nie, niekto to nepochopil a zase mi hodnotil dielo. Nič nevyskočilo ani hore, ani dole, čo znamená, že asi dal rovnaký počet hviezdičiek, čo však ma vytočilo bolo to, že nenapísal svoj názor. Ak už niečo hodnotím, tak viem preboha čo...

Dobre, dajak som sa rozkecala...Viem, že to tu nepatrí, ale mala som potrebu písať...:).

Teším sa na pokračovanie diela! Sobota už prešla, tak vari v stredu sa dočkám :).

A buď vďačná aspoň za jedného čitateľa, ktorý komentuje (tým som priamo nechcela povedať, že za mňa, ale je to tak).

Ciao

2 Hok Wolker Hok Wolker | E-mail | Web | 27. března 2012 v 14:38 | Reagovat

[1]: Tak že jsi to ty a že mi tak hezky píšeš komentáře, zveřejním ho už dnes a další v sobotu :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama