Názor je to nejlacinější zboží na světě a každý vám ho dá zadarmo, ačkoliv se o něj vůbec neprosíte. Oproti tomu rada je častokrát velmi drahá a dobrou radu vám dá zdarma jen dobrý přítel, který vám ze srdce přeje úspěch a štěstí...

Nejnovější počiny:

Další z týdnů v roli člověka

1. března 2012 v 22:15 | Hok Wolker |  Deník HW
Už jste se stali na někom tak strašně závislým, že jste jen čekali až dostaneme zprávu, nebo pochválení od toho někoho? Vyvedu vás z omylu hned na začátku. Není to začátek, prostředek ani konec lásky. Vážně ne. Ale řekla bych, že každý z vás si prošel pocitem, že na nějakou odpověď či cokoliv čeká tak moc, že to nemůže vydržet. A teď si představte, že takovéhle očekávání máte každý den. U skoro každého ve vašem seznamu na facebooku, icq, skypu, prostě kdekoliv. To musí být ale blázinec v té hlavě, že?
Vím, že to je s mojí aktivitou bídně. Ale znáte ty týdny, kdy se nedá absolutně nic stihnout? Tak přesně takový zažívám. Došlo to tak daleko, že jsem se uchýlila k radikálním řešení typu, že v autobusu budu psát povídky, abych vůbec něco napsala. Chybí mi už asi jen jedna nebo dvě kapitoly do jedné povídky, o které ani nevíte. Nejspíš se vám líbit nebude, ale mně ten nápad přijde zajímavý. A neušklebte se tak. Mám právo být zlá. Jsem přece kámen bez citů, jak mi bylo řečeno.
(celý článek)


Dohrála jsem Gears of war 3 a cítím se drsně, protože jsem to dohrála! Stejně jako se cítím drsně, že jsem překonala nástrahu života jménem hrazda a kladina. Upřímně řečeno mi hrazda přijde nespravedlivá. Pomáhala jsem holkám nahoru, ale když jsem tam šla já, bylo mi vyčteno, že se mnou má učitelka moc práce. No pardon, mám hold těžké kosti, bez legrace, a těm pírkům v naší třídě jsem pomáhala nahoru já, takže se samozřejmě u nich tolik nenadřela. No nevadí. Depresi ze svého těla nemám.
Co bych vám ještě tak řekla, abych vás pořádně unudila? Mám ráda latinu. Jednou bych jí chtěla umět perfektně ovládat. A pak umět dalších asi šest nebo sedm jazyků. Za rok budu maturovat. Nevím ještě z čeho. S Káchy pravidelně dokazujeme, že když vám je 18 neznamená to automaticky, že se začnete chovat dospěle a nikdy jinak. Naopak, někdy si připadám mnohem víc šílenější než kdy doposud.
Chybí mi tady na blogu Script.
Když vás něco napadne...
Ale to já říkám vždycky a do větru...
Ale stejně. Kdyby něco komentáře vítám s jakýmikoliv poznámkami a tak dále.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama