Názor je to nejlacinější zboží na světě a každý vám ho dá zadarmo, ačkoliv se o něj vůbec neprosíte. Oproti tomu rada je častokrát velmi drahá a dobrou radu vám dá zdarma jen dobrý přítel, který vám ze srdce přeje úspěch a štěstí...

Nejnovější počiny:

Červenec 2011


Neuvěřitelný sen

20. července 2011 v 22:41 | Hok Wolker |  Dva světy
Sice jsem si říkala, že bych to sem dávat neměla, protože to prostě není můj styl, ale co. Berte to prosím s rezervou a vyjádřete se, i když u prvního dílu je to vždy takové hodně neohrabané. Nevíte o co jde, nevíte, kdo je kdo. Na začátek vám prozradím, že tam bude hodně kluků s atletickými postavami, sem tam se objeví i bez trička. Hlavní hrdinka, se kterou budou v této společnosti lomcovat hormony a no... ostatní se dovíte časem.
P.S. A taky se nemůžu dohnat k psaní, tak mne prosím omluvte, a tohle berte jako prozatimní náplast na mou neaktivitu.

Rob a Leo, nenávidění a milovaní

12. července 2011 v 19:04 | Hok Wolker |  Deník HW


Nemluvím o nikom jiném než o Robertu Pattisonovi a Leonardu DiCapriovi. K tomuto článku jsem se odhodlala po zhlédnutí filmu Voda pro slony. Hrál tam totiž Robert Pattison, který mě většinu filmu nutil přemýšlet, jak se ve skutečnosti jmenuje, neboť jsem si ho pamatovala pouze jako Edwarda Cullena. A jako Edwarda Cullena ho vážně nemusím. Myslím si, že to tak má ještě hodně lidí. Stejně tak to bylo s Leonardem DiCapriem. Od dětství jsem se skoro každý rok dívala na Titanic, protože to je přece megafilm, a každý rok jsem se tak setkávala s Jackem Dawsonem. Film tak známý a role tak komentovaná, že na něm nezbylo kousku cti. Ovšem pak jsem spatřila Počátek a Prokletý ostrov.
Svou nechuť k herci jsem musela přehodnotit. Stejně jako to teď dělám u Roberta. Takové role jsou jako dvousečný meč- proslaví vás, ale zároveň zaškatulkují. A asi nikdy se z těch rolí nedostanete. Problémem u postavy Edwarda bylo přílišné šílení davů a zpracování filmů. Nemyslím si, že by byl jakýkoliv jiný herec schopen nějak excelovat v této postavě a být uznávaný i kritiky. U Jacka to bylo tak, že tam zase byl až moc sladký hošík, na kterém se herec taky moc nemohl vydovádět a ukázat, co vše v něm je.
Ani nečekám, že někdo tento článek přečte celý- jak jsem si všimla mám trochu víc těkavé myšlenky. Co bych ale chtěla říct jako shrnutí je taková malá obhajoba, jak Roba, tak Lea. Vzhledem k novým důkazům (výše zmíněním filmům) jsem dospěla k závěru, že si oba herci zaslouží vyndat ze škatulky, známých nic moc herců. Zkuste i vy se na ty filmy podívat a posuďte sami. Děkuji za pozornost
Vaše Hok

Nová éra

10. července 2011 v 23:56 | Hok Wolker |  Poslání


Sama tomu nevěřím, ale je tomu tak. Poslední díl Poslání.
Snad jsem čtenáře moc nezklama a snad se někdy k Poslání vrátíte, abyste si ho přečetli znovu.
Díky, že to někdo čte.

Dobytí hradu

8. července 2011 v 0:25 | Hok Wolker |  PosláníVůbec netuším, jak na tento díl budete reagovat. Nevím, jestli se mi povedl. Každopádně další díl se zde objeví nejpozději 10.7. Za komentáře budu jenom ráda.