Názor je to nejlacinější zboží na světě a každý vám ho dá zadarmo, ačkoliv se o něj vůbec neprosíte. Oproti tomu rada je častokrát velmi drahá a dobrou radu vám dá zdarma jen dobrý přítel, který vám ze srdce přeje úspěch a štěstí...

Nejnovější počiny:

Květen 2011

Okurky útočí

31. května 2011 v 19:55 | Hok Wolker |  Deník HW


I tak by se dalo označit to, co se teď děje.
I když díky zprávám, které tomu věnovali snad veškerý svůj vysílací čas, se teď ví, že za to nemůžou okurky, ale něco jiného. Hm, asi jsem hrozný necita a tak, ale víc mě děsí pololetní písemka z matiky. Možná proto, že stačí dodržovat hygienu? Nebo snad pro to, že si myslím, že jde o globální spiknutí, či snad začátek třetí světové? Ne, k tomuto tématu se raději nebudu vyjadřovat, nedokážu to plně vyhodnotit...
Nevím, jak se poštěstilo vám, ale u nás se uzavírají známky až 24.6. No co, stejně si ty známky už neopravím ani snad nezhorším. Všichni jsou tak unavení *zívnutí*, jestli jste aspoň z poloviny vyčerpaní tak jako já dnes, tak vás upřímně lituji. Ale protože se blíží prázdniny mám pro vás jednu zásadní otázku. Jelikož si vůbec ale vůbec nejsem jistá, zda ano či ne. Měla jsem v plánu sem dávat ve stejných intervalech o prázdninách povídku takovou méně morbidní, abych tak řekla. A možná by se tam mohlo objevit něco jako láska, co vy na to? Četl by to vůbec někdo? Nebrali byste to jako mé začínající měknutí a co víc, ocenili byste takovou změnu? Ale samozřejmě nemůže to být zas tak ... no obyčejné a tak tam aspoň nacpu trochu nadpřirozena.
A bonusová otázka na závěr, co dělá lovčík vodní u nás v garáži, když má jako oblasti výskytu napsané bažiny a močály?
Přeji hezké dny a hodně síly pro další kroky vpřed.
P.S. Možná se zde ještě v týdnu objeví povídka pro Hope, aby nachytala nějako tu inspiraci. :)Káhn

22. května 2011 v 10:55 | Hok Wolker |  Poslání

Věřte nebo ne, část toho dílu jsem napsala už předminulý týden. Mělo to tu být před týdnem, ale sekla jsem se trochu u druhé části. Ale jako bolestné je tento díl o něco delší. Je to taková dvojitá porce.
P.S. Malé upozornění, mně to přijde naprosto neškodné, ale někoho by to mohlo třeba pohoršit jedna scénka, protože se tam bude jednat o no... tři tečky... Takže čtěte jen podle vlastního uvážení.


Uklízecí horečka

14. května 2011 v 15:12 | Hok Wolker |  Deník HW
Chování lidí je nevyzpytatelné.
Obzvlášť takových jako jsem já.
Podívala jsem se dneska na svou neustlanou postel. A najednou, cvak! Vstala jsem a šla to ustlat hezky jako snad nikdy. Následně jsem si pořádně složila i noční košili s mou milovanou kravičkou a rozhlédla jsem se po pokoji. Knížky jsem nedávno přestavovala, protože mi další přibyly, takže tam bylo všechno, jak má být. Skříň? Tam jsem uklízela nedávno. Můj ostříží pohled však našel šuplíky, ve kterých mám spodní prádlo a ponožky. Asi to bylo tím, že jsem neměla co dělat -tím se aspoň utěšuji. Skončilo to tak, že jsem si je roztřídila podle tvaru a barvy. Ponožky jsou zase naskládané podle materiálu a teplosti(nevím jak to správně nazvat).

Zabiják -Émile Zola

12. května 2011 v 22:04 | Hok Wolker |  Challenge-books-in-my-thoughts
Tentokrát jsem si vybrala klasiku a jednu z mých oblíbených.
Sázka

9. května 2011 v 11:30 | Ms. Scriptum |  Deník MS
Všichni víme, že jsem prohrála sázku s Hok. A to kvůli své lenosti..a jistému šmexy elfovi.

S elegancí ježka - Muriel Barberyová

8. května 2011 v 11:11 | Hok Wolker |  Challenge-books-in-my-thoughts
Nějak se mi povedlo smazat si popisek, jsem prostě dobrá. Tak ho opět doplňuji. Našla jsem velmi zajímavou akci na blog.cz, jedná se o takové sdružení vášnivých čtenářů. Jsou předem určené body, na které se má zodpovědět. To mi vyhovuje, protože většinou nevím, co o té knize psát, takže tak budou vypadat ty slibované recenze. A na řadě je první kniha.


Tma III.

7. května 2011 v 16:16 | Hok Wolker
Nevěřili jste co? Ale přeci jen ano. Sepsáno a uloženo na blog do konce pátečního dne!
Script? Druhé Tajemství prosím :P
Nastaveno na další den, abyste se zítra(dnes) dočkali něčeho nového :D