Názor je to nejlacinější zboží na světě a každý vám ho dá zadarmo, ačkoliv se o něj vůbec neprosíte. Oproti tomu rada je častokrát velmi drahá a dobrou radu vám dá zdarma jen dobrý přítel, který vám ze srdce přeje úspěch a štěstí...

Nejnovější počiny:

Březen 2011

Další nic-neříkající-článek

30. března 2011 v 21:19 | Hok Wolker


*Hok obklopená dějepisem a chemií vykoukla a zazubila se*
Ano, vím že je infantilní mluvit o sobě ve třetí osobě. Ale to je jedno, já jsem totiž jen velké dítě. Je mi docela trapné, že můj spolužák (kamarád, teď i spolujezdec v autobuse) umí vařit víc jídel než já. Teda, to umí určitě většina z vás, ale co. Babička se to naučila až po svatbě, tak mám snad čau dost...
A protože vím, jak Pa-chan ráda čte tyhle 'deníčky' rozhodla jsem se jí jeden napsat. Aby věděla, že mi na ní záleží a snad abych ji mohla pak trochu citově vydírat. nedávno jsem se totiž přesvědčila o účinnosti takového nátlaku. Šla jsem s Káchy ze školy a koupily jsme si zmrzlinu. A pak ejhle vynoří se chlápek, co vypadá jako tramp a řekne: "Mám malý problém, nemám tu zmrzlinu, ale mám tady takové výrobky. Jde to na organizaci ----." Dlouhá výměna pohledů z Káchy a byly jsme v pasti. "Je to jen na vás jestli chcete, je to o dobrém srdci." V té chvíli se nám stáhl žaludek, jak bychom mohly říct, Pardon nemáme prachy? Správně, to prostě nešlo. Hok má na to moc silné svědomí, které by jí to neustále opakovalo.

A teď s Káchy jen doufáme, že to skutečně teda na nějakou tu organizaci šlo.
Mé aktivní období se asi na chvilku odmlčelo, nebo spíš je umlčeno školou, znáte to. *ušklíbne se*
A do komentářů, prosím, napište, co bych měla o víkendu zkusit, vícedílák a nebo nějakou jednorázovku, popřípadě jakého rázu? Romance(ano, Hok je schopna napsat i něco takového, neboť přečetla Školu noci a Upíří deníky(2díly), za což se stydí, ale hodlá to napravit Draculou), horor, nebo snad máte konkrétní nápad? Vše je vítáno, snad krom spamu.
Přeji hezký den/ráno/noc/večer.

P.S. Mentální poznámka; Nikdy nepublikovat článek k večeru, spameři mají delší čas odchytnout si článek na hlavní stránce.
P.P.S. Ještě někdo tam napíše reklamu a budu zlá. Velmi zlá.

Nadpis no jutsu!

28. března 2011 v 11:16 | Script |  Deník MS

Jakože jsem začala koukat na Naruta. Nabudil mě tenhle článek od Venom. No což, Black Lagoon omrzel. Nic proti Rebecce a jejím velkým..přednostem.
Všechny s tím už začínám celkem dosti..štvát. Kristýna vrtí hlavou, když dělám svoje počítání příkladu no jutsu, moje slovní zásoba se smrskla na Kakashi je sexy a až potkám cosplayera Itachiho, tak ho zmlátím. Jenom čekám, až se ze mě zblázní i Klárka, kterou v jednou kuse otravuji svými postřehy, například že klan Uchiha má ještě jednu dědičnou schopnost kromě sharinganu - EMO POHLED!

..jen jsem chtěla říct, že jsou přednastaveny dva díly Krvavého tajemství *vzdychá nad představou dvoutýdenního volna, kdy do ní nikdo nebude hustit, aby něco napsala*

Tak se mějte no jutsu! ^^

Píseň

23. března 2011 v 6:54 | Hok Wolker |  Poslání

Jsme se Script nějaké aktivní, nemyslíte? Každopádně, doufám, že vás Poslání nenudí. Abych vás uklidnila, tak už to bude mít už jen nějakých 7-8 dílů. No a přihodila jsem malou anketu, abych věděla, jestli to někdo čte a vaše jakože názory. Tak s chutí do toho!

Krvavé tajemství (9)

21. března 2011 v 11:11 | Ms.Scriptum |  Krvavé tajemství


Další část. Až mě vyděsilo, že to je už 9. část. Baví vás to, nebo máte pocit, že to fakt zbytečně moc roztahuju? Já se fakt snažím...

I'm not who I want uh lalala...

20. března 2011 v 19:51 | Script |  Deník MS
Naprosto zbytečný článek


Yesterday I was drunk
with some chicks in night club
I don't remember who can be with me

And tonight I will drink
with some chicks in night club
I'm not who I want uh lalala

Yesterday I was drunk
with some chicks in night club
I don't remember who can be with me

And tonight I will drink
with some chicks in night club
I'm not who I want uh lalala


Tati, přestaň se na mě tak dívat. Já to vidím.

Minulost tíží

19. března 2011 v 14:48 | Hok Wolker |  Poslání


Hahá, já svoje slovo držím! To koukáte, co?
Slibovaný díl, který je spíš takový informativní. Kdo se těší na Thomasovu hruď ruku nahoru!

Děti a já

17. března 2011 v 22:03 | Hok Wolker |  Deník HW
Děti jsou tak zajímavá stvoření. Nechce se mi uvěřit, že já někdy byla taky taková. Malá, roztěkaná a roztomilá. (Script, ani se neozývej :P) Na lyžáku jsem si hezky pokecala s dvěma malýma Němkami. Ne, nejsem pedofil. Byly tak krutě upřímné. "Vypadám v těch brejlých dobře?" "Ne, vypadáš v tom srandovně..." - "Víš, že vypadáš v obličeje jako Pipi Dlouhá Punčocha?"
Zkoušeli jste někdy psát fejeton? Je hezké si je číst, ale vytvářet na dané téma je trochu fuška. Docela se hrozím tématu, které dostaneme ve škole. Hehe, jestli to bude něco jako první rande, nebo letní láska, tak přísahám že... *přemýšlí nad seznamem od vraždy až do třísknutí hlavou o lavici* že budu sarkastická a zlá v tom fejetonu!
Je to zvláštní, ale dneska jsem byla až moc literárně činná. Ale bohužel to nejsou díla, která bych mohla ukázat tady. A ne, nejsou to prasečinky, přestaňte se na mě tak divně dívat! Naučila jsem se skládat jestřába, i když je neskládám na pomoc Japonsku. Ano, jsem zlá. Já vím. A taky protivná.
A na konec slavností slib. Já, Hok Wolker, slibuji, že můj další článek bude povídka a že ji přidám do konce tohoto týdne. *sundá ruku ze srdce* Uf a je to venku. Tak choďte sem dál, komentujte a žijte blaze.
P.S. Pamatuje si z vás ještě někdo na Luistitiu? Tak honem rychle začněte vzpomínat, třeba se vám to bude hodit ;)

Lyžařský výcvik budoucích (ne)diplomatů

13. března 2011 v 19:53 | Ms.Scriptum |  Deník MS


Byla jsem celkem překvapená, když jsem se dozvěděla, že jedeme s Hok na lyžák ve stejný týden. Jestě abychom na sebe někde na sjezdovce narazily! Jsem přesvědčená, že by mě tam sejmula...
Od školy jsme samozřejmě vyjížděli s hodinovým zpožděním, Script si skoro celou cestu četla a na místě jsme se ubytovaly s holkama v sociálním pokoji tři krát dva metry, který měl na jedné stěně bambus. Nevím na co. Asi zakrýval díru.
Večerka byla stanovena na desátou hodinu večerní, následně bylo pár lidí podmíněčně vyloučených za to, že po večerce hrálo prší (to víte, my diplomati jsme rrrrrebelové!). S holkama jsme se dívaly na pokoji na filmy (mám zkouknutou celou sérii SAW, který byl překřtěn na Viděl) a všichni mě mlátili, že se se mnou nedá koukat na horory (hele, Eli, lebka!..z toho by byla super miska na brambůrky ^^ *plesk* au, za co?!). Byla jsem v nejlepší skupině snowboardistů, protože jsem byla drsňačka dělající obloučky a protirotaci ramen, která se správně dělat nemá. Ale stejně jsem byla pořád drsňák! Zjistila jsem, že dívčina, která má stejný snowboard jako já a já jí viděla už někdy před měsícem na jakémsi svahu chodí na stejnou školu, na stejný obor, je se mnou na lyžáku a má pořád ten samý snowboard. Jdi do háje originalito. Obě máme novinku roku.
Jestli jste ve čtvrtek a v pátek potkali v Herlíkovicích zeleno/bílou dívčinu, která jela na snowboardu a vydávala zvuky jako "fůůůůj, to je hnus, fůůůj, kdo v tom má jezdit!", byla jsem to já. Ten sníh nevypadal jako sníh a mám podezření, že ho domorodci nějakým způsobem zrecyklovali z minulého roku!!
Jeden den, kdy jsme nešli na svah a byl volný den, jsem se přihlásila na výlet do Vrchlabí, šla s holkama na čaj, kde jsem utratila poslední cash a byla odkázána na kreditku, kterou jsem vzápětí použila v Bille. Konečně jsem si koupila vodu, protože jsem byla celý týden na tom pseudočaji, který nám tam podávali.
Spadla jsem a natáhla si něco na krku. Kristýna se mi smála, když jsem nemohla otáčet hlavu a musela jsem se otáčet celá.
Naučila jsem se hrát Uno. Připadám si drsná jako šmirglpapír.
Zjistila jsem, že naše matikářka jezdí na snowboardu na levou nohu. Já tu ženskou prostě žeru.

Nejlaskavější ze všech stvoření jsou ženy...a nejnepříjemnější taky!
-Niccolo Machiavelli
Doma

13. března 2011 v 12:44 | Hok Wolker |  Deník HW


Asi jste někteří čekali, že jakmile se vrátíme z lyžáku, že pro vás připravíme čerství košík povídek. Heh, nepovedlo se. Já si znovu zhlédla Počátek a poctivě se flákala a dospála a spánkový deficit a ten horský vzduch, který tak rychle unaví - a za který jsme platili 16Kč. Nevraždila jsem, i když nás na pokoji bylo sedm. Lyžování jsem si asi jako jediná neoblíbila. Nějak v tom nevidím smysl. Vyjet na kopec, sjet kopec a zase znovu. No, jo, jen mě ukamenujte.
Co bych vám ještě řekla? Jo, našla jsem člověka, podle kterého je roztomilé, že dělám karate a baví mě to. *zazubí se* Ale zjistila jsem, že docela dost ženských dělá karate, takže nebudu zas tak výjimečná, jak jsem si myslela. *S povzdychem vrátí medily s nápisem "Jedinečná" do truhly*
Slíbila jsem Káchy, že napíšu Poslání, tak se pokusím slib dodržet a učení odsunu na potom. Mimochodem, už mi bylo vybráno povolání -neurochirurng. Super ne? Budu v bílém plášti chodit po dlouhých chodbách a budu muset říkat věci typu."Je nám líto-nezvládl operaci, nastaly komplikace... (Můžeme zmrazit jeho orgány a dát je někomu jinému?)" "Byla to náročná operace, ale zvládl to!" Jo, jo, až uvidíte někoho v bílém plášti se zvláštním pohledem a odřenými klouby, bojte se...
Na závěr? Nějaká přání, dotazy?

Tma II

5. března 2011 v 6:06 | Hok Wolker


No tak nakonec přeci jen jsem něco napsala. No jaksi jsem nemohla v pátek dospat, takže jsem vám napsala Tmu. Možná si ji někdo pamatujete, někdo ne. Kdo chce ať čte, kdo si nepamatuje, ať si předchozí díl najde. Předem říkám, že tento díl je jaksi 'povídací' a i když to možná někomu přijde jako nuda, musí to být. V příštím díle už bude zase akce.