Názor je to nejlacinější zboží na světě a každý vám ho dá zadarmo, ačkoliv se o něj vůbec neprosíte. Oproti tomu rada je častokrát velmi drahá a dobrou radu vám dá zdarma jen dobrý přítel, který vám ze srdce přeje úspěch a štěstí...

Nejnovější počiny:

Leden 2011

Plány

30. ledna 2011 v 2:53 | Hok Wolker |  Plány
Dřív to opravdu nešlo. Tahle povídka je věnována Páje, která mě zásobuje po částech svou povídkou, kde mám své alterego, kterému závidím. V téhle povídce jsou metafory, které pochopí možná jen Pája, možná je pochopíte všichni, a nebo vůbec nikdo. 

Tak co myslíš, dodržela jsem slib?

Třesky plesky

25. ledna 2011 v 20:53 Deník HW
bubli

Když si myslíte, že vás nedokáže už nic překvapit, tak vás hromadné dopravní prostředky přesvědčí o opaku. Nebo tak se mi to alespoň v posledních dnech zdá. Člověk pak neví, jestli se má mlátit o sedačku před sebou, a nebo raději umřít hlady než se dostane domů. Nejlepší je, když sedíte vedle osoby, která je hovorná asi jako kámen. To je pak zábavy jak... při písemkách...? 
Vlastně jsem chtěla napsat tento článek, abych se omluvila. Pšš! Ty za tím monitorem, nesměj se, že zase! chovej se! Ovládej své emoce!(Jef-f Dunhaaaaaam.com) Což o to psát se mi chce, ale když se najednou ten word otevře a kurzor začne blikat, tak... *snaží se vymluvit se na magický kurzor* tak mě to hypnotizuje! 
Do neděle určitě něco přibude... *slavnostně přísahá*
Ale víte, co bych si opravdu nechala líbit? Práci v Googlu, třeba v Zurichu... 

Čtu teď Angelologii, aneb sbírám trochu inspirace. Kdo by řekl, že i jeptišky můžou být zajímavé? 

A ještě bych chtěla poděkovat Hope, bez jejích dávek optimismu o pondělcích bych ten týden asi nevydržela :) 
 A doporučuji všem pohádku Na Vlásku. Opravdu nářezová pohádka :)

P.S. Stalo se vám někdy, že byste přísahali, že vám prodavač má vrátit patnáct korun a vrátil vám jen pět? No a podíval se pak po vás vražedně, když jste se zeptali, jestli to je všechno? A stalo se vám někdy, že on měl bohužel pravdu a vy jste si pak připadali jako naprostí idioti, co zvládnou logaritmy, ale matiku do padesáti ne? Jestli ne, závidím vám, mně jo. 

Žblebt...

18. ledna 2011 v 17:04 | Ms.Scriptum |  Deník MS
Včera se mi stala taková nemilá věc. Nemohla jsem rozchodit word, takže jsem vám sem nemohla dát článek, který jsem psala v pondělí. No co. Whatever... ^^

Aby se člověk třeba zbláznil na Hlavním nádraží, žádná wifina. A když už se připojíte k wifině
Yoda
jakési exchange office, tak vám to při pokusu o surfování na internetu nahodí welcome okno, navalte login a password, jinak máte smůlu.
A smrdí tu rybina!
A samozřejmě, jakmile oznámili, na jaké nástupiště přijede můj vlak, naivní Script se tím směrem okamžitě rozeběhla, aby mohla pendlovat po nástupišti sem a tam, v zimě. Polapená ve svém vlastním světě šlapala po spárách jako po nějakém provazu. A prozpěvovala si znělku z TBBT.
Těším se, až budou prázdniny. S Me* je máme nastejno, takže u mě hodláme udělat "filmový večer" v podobě sledování animovaných pohádek od Disneyho (obě milujeme Herkulese! "Kdo mi zhas paruku?!"), Silent Hill a vůbec všeho možného. Těšííím seee…*skáče na jedné noze až ke stropu*
Od tatínka jsem dostala žluté fakt epic pouzdro na ntb. Prý za vysvědčení. Snad mi ho potom nezabaví. Teď mu můžu ještě vyhrožovat tím, že mu budu spoilerovat Halo: Reach, kde jsem mimochodem napřed a popírám, že by to bylo tím, že to ještě nezačal hrát. Ach jo.
Chybí mi moje herní chvilku u xboxu. Chybí mi moje vracení se domů ve tři. Chybí mi ten volný čas na základce. Ale co mi fakt nechybí je ta základka samotná. Tam to byla prostě taková nuda ^^
Zítra bere P1A útokem parlament a já doufám, že mě vyšší moc, aneb Ta z Olympu, aneb maminka nechá doma. Protože jsem tam už jednou byla. Protože je tam fakt nuda. Protože je ten úvodní "filmeček" otravný. Protože nejpozitivnější věc se zdá býti Starbucks. Hm..asi pojedu.
Víte, já opravdu plánuju napsat další díl Krvavého Tajemství. A dopsat Immortalitas. A zpevnit si zadek a takové věci :D

S ______ (dosaďte si co chcete. Láskou? Sexem? Spockem? Kirkem?... Mas Effectem?) Script.

Tma

16. ledna 2011 v 11:29 | Hok Wolker
Asi před rokem a něco jsem zde měla uveřejněnou Tmu -zánik světa. Byla to hrůza a já to smazala, protože jsem to stejně neuměla dokončit. Zkouším tu povídku napsat znovu, ale protože jsem si ji inteligentně smazala i z PC, tak jsem musela těžce vzpomínat. Netuším, jestli se vám bude líbit, ale snad aspoň trochu jo.

Poprvé byla psaná po zhlédnutí filmu Já, legenda, teď jsem se k ní vrátila díky Scritp a Walking dead.

Proč Script nepíše?

9. ledna 2011 v 21:20 | Script |  Deník MS
Dark side
Protože je líný prase ^^
Ntb dostala k Vánocům a od té doby vám nenapsala. A de facto nenapsala ani čárečku povídky. Když se nepočítá zombie apokalypsa, kterou sepisovala s Hok.
"Proč myslíte, že mám tak velký externí disk? K výzkumům? Záchraně světa? Ha..na porno!" aneb já jednou taky dostala na krk mužskou postavu. Nebudu zapírat, že jsem jí pojmenovala po svojí platonické lásce z Assassins Creed II - Shaun Hastings. Jak se vyjádřil kamarád: vy hráčky jste fakt divný.
Jo, jsme. A taky vyjde nový The Elder Scrolls. Jen tak naokraj.
Je mi krásně. Školu nějak tak přežívám. Na dějepis si beru ntb a koukám na filmy a na HIMYM. 
Mám nové oblečení. Nové boty. Nový prstýnek. Nové čelenky. Vlastně je mi nádherně.

Nový rok, nové cíle

3. ledna 2011 v 18:00 Deník HW
sníh
Vánoce jsou fuč. A prázdniny je hezky rychle následovaly. Taky se vám tak dneska nechtělo vstávat do školy/práce? Já se nějak nemohla přehodit ze stavu "filmy-lenošení-knížky" do "pracující student".  Vím sice, že jsem na psaní deníčku naprosto levá, ale snad mě za tenhle článek neukřižujete. 
Se Script jsme si každá daly jedno předsevzetí a doufám, že je dodržíme... No snad... 
To, co jsem dostala k Ježíšku tu nebudu rozepisovat, ani vám nebudu přát do nového roku. Jo jsem zlá, já vím. 
Jen tak ze zvědavosti jsem si dneska našla jedno vydavatelství knih a zkusila si naťukat pár čísel do kalkulačky, kolik by asi tak stálo vytisknutí a následná distribuce knížky. Ehm... 
řeknu to asi takhle: chudý student si to nemůže dovolit a já na to budu muset ještě dlouho šetřit. Nicméně, Mácha si Máj taky vydával nejdříve sám. No, ale on byl Mácha... To je ten problém. 
Co z toho plyne, snad krom toho, že byste měli mít 31 000 po kapsách, kdybyste chtěli vydat knihu ? No třeba to, že byste si měli na ní dát sakra záležet. 
A co že mým cílem pro tento rok? Chci dopsat Poslání. To je asi hlavní a pro vás aktuální. To další je mlhavé tajemství... 
A na závěr bych se chtěla zeptat. 
Milujete sníh tak jako já? I když jsem pak promrzlá, stejně mám procházky v zimě ráda. A i tu, kdy jsem Script pěkně vymáchala ve sněhu :P :D (Tu hlavně)