Názor je to nejlacinější zboží na světě a každý vám ho dá zadarmo, ačkoliv se o něj vůbec neprosíte. Oproti tomu rada je častokrát velmi drahá a dobrou radu vám dá zdarma jen dobrý přítel, který vám ze srdce přeje úspěch a štěstí...

Nejnovější počiny:

Říjen 2010

Pozdravy z jiné planety

29. října 2010 v 21:27 Deník HW
Guild
Aneb nemohla jsem si odpustit vám sem něco napsat. Začala jsem další díl Poslání, ale mám jen tři věty a pak jsem zjistila, že dávají Indiana Jonese. (Další z filmů, co znám skoro nazpaměť).A jinak co vám řeknu k sobě?
Úspěšně jsem přežila prví prodlouženou. Zachránila jsem svět se strejdou. Uklidila jsem si pokoj. Začala jsem poslouchat The Beatles a Sonata Artica. Neptejte se, jak to jde dohromady. Nejde.  A taky jsem dělala hlavního technika, když mi nešly programy a já si musela poradit. Nemám pořádně čas na čtení. A právě mi dohrála písnička. 
A proč, že vás vyrušuji z tohoto klidu? No, já ani nevím, snad pocit viny, že jsem strašně chtěla něco napsat už ve středu, ale dva dny jsem se flákala a flákala? Hm možná. Víc, by vám o tom řekla Káchy, která se sama korunovala na post mého osobního psychologa. A učí mě mít ráda Harryho Pottera, (shodly jsem se na tom, že Ron je nejlepší a Hermiona se podobá našim já ze základek). Jo a jsem strašně namyšlená a žárlivá, věděli jste to? Já jenom, abychom spolu jednali na rovinu. 
A ještě jedna věc AHoooooj :D 

Everything is getting more and more fucked up

24. října 2010 v 17:01 | Script |  Deník MS
Stein
Vlastně jsem tenhle článek chtěla napsat už včera, ale nevěděla jsem, jak začít. Tak začínám takhle. Tečka
Když jsem se dozvěděla, že nás vykradli, byla jsem právě s Nikol a jejím milým v KFC, cpala se longerem. Když mi začal vibrovat mobil v kapse, hned mi došlo, že je to máma a jako správnej rebel-dospívající mi prolítlo hlavou "ježiši, co je zase?!" a zvedla jí to. V příští minutě jsem bledla, až zelenala, přešla mě chuť na longer a po zbytek doby to se mnou muselo být šílený.
Myšlenkové pochody: Do p*dele! Netbook!!
                                   Do p*dele! Xbox!!!
                                   Do p*dele!! JÁ SI RÁNO UKLÍZELA!!!
Asi nějaké znamení.
Neměla bych si uklízet!
Bylo mi oznámeno, ať se rozloučím s netbookem. RIP netbooku s nálepkou Seyi z advíku. Bude se mi stýskat. Vytvořila jsem si k tobě citový vztah..doufám, že se k tobě budou chovat hezky :(
Celou cestu vlakem jsem si kousala nehty, protože jsem nevěděla, jestli nevzali taky xko. Nevzali. To byla druhá pozitivní věc. První pozitivní věc byl tak hezkej policista O_O a zrovna ten tam byl nejkratší dobu, jeho hnusní kolegové tam oxidovali a oxidovali...
Život je nespravedlivý.
Alespoň jsem se mohla v pátek vymluvit, že jsem se nemohla učit, protože u nás byla policie. Nepsala jsem z ekonomiky. Ani to nebylo moc těžký, když jsme u toho..
Otázkou je, co dělá člověk jako Script, tedy člověk, co polovinu dne je na ntb a píše povídky a tak dále, co dělá bez ntb?! Odpověď je jednoduchá: rozhodne se po padesáténěkolikáté dohrát Mass Effect 1. A nechte si ty divný výrazy pro sebe.
Včera jsem byla se psem na dlooouhéé procházce a viděli jsme srnku. Která před námi vzala čáru.

A už chci nový ntb T.T ale vidím to tak, že ho dostanu k vánocům.
Opakuje se situace z minulého roku*, VIDÍTE TO?! Doufám, že se z toho nestane nějaký trend..
Ach jo..


*Scriptina maminečka minulý rok rozbila její ntb, tak byla Script cca 4 měsíce bez počítače...

Rold

23. října 2010 v 22:24 | Hok Wolker |  Rold
Kdysi dávno mě napadli dvě věci do povídek. A pak jsem si řekla, tak je zkombinuji, vždyť je to stejná tématika! Upřímně to v mé hlavě na prvopočátku vypadalo lépe, ale stejně si myslím, že existují některá má díla, která jsou horší. A hlavní hrdina získal jméno od Káchy, jenž do mě neustále ryla, abych v něm pokračovala. Tímto ti chci poděkovat a slavnostně prohlašuji že tato povídka je věnována tobě.  Takže dámy a pánové, zde je další povídka. A je bez obrázků. 

Script je bez ntb

21. října 2010 v 19:10
Aneb svině jedny..vykradli nás.
Vzali dva naše ntb, všechno zlato a já mám chuť vraždit.
Snad do vánoc dostanu nějaký nový ntb, mám na účtě nějaké peníze a tak..

Ga'Hoole

20. října 2010 v 21:10 Deník HW
anděl
 Víte, co je totálně hustý slovo? Ga'Hoole. Zkuste si to říct Ga'Hoole. Vlastně je to místo, kde žijí soví  strážci. Ano, byla jsem na té pohádce v kině, někdo s tím má nějaký problém?! Fajn. To jsem ráda. 
Mimochodem naše třída je zapojená do programu "studenti čtou a píší noviny", takže se mi každých asi 10 dní bude zavařovat hlava nad jejich otázkami a tím, jestli něco napsat a nebo ne. Káchy vymyslela jméno Rold a tak jsem byla nucena ho někam obsadit. Takže příští povídka bude o něm. A ta povídka, co jsem psala první rok na střední se tu bohužel neobjeví, prý se to nesmí. 
U většiny lidí evokuji emoce, pod jejichž návalem lidi říkají: "Já bych tě nejradši ehrrr" "Já tě praštím!" Jo a na angličtinu, jsme my, začátečníci, dostali lektora, který neumí ani slovo Česky, ale je vážně fajn a jeho příjmení se schoduje s příjmením jistého kapitána na lodi Enterprise a dříve byl i kapitán, takže mu lidi nevěřili, když se jim tak představil. Mimochodem, víte že byl Mácha úchyl? Co se člověk nedozví na hodině Češtiny. 
Víte, co je strašně vtipný? Když přijede ráno autobus se zpožděním a slovy: "Málem jsem sem nedojel,  kopečku mi to chcíplo a teď mi tam nejde dát kvalt."  

Lide, lide..

13. října 2010 v 15:08 | Script |  Deník MS
Girl Gamer
Protidrogáč byl fajn. Zjistila jsem, že mi hrozí závislost na alkoholu. A na to se napijeme!
Tomu byste nevěřili. Dneska jsem měla jít na kožní a když jsem tam přišla, zjistila jsem, že paní doktorka musela odjet na nějaký akutníííí případ. Nic není akutnějšího než moje bradavice z Advíku!!! Chci si je nechat uřezat/vypálit/ukousat hned teď! Muhehehhahehehhaheha...
Byla jsem se mrknout na základku. Najednou mě všichni rádi viděli. Najednou jsem byla nějak oblíbená.
Hledám hodinky. Nějaký kchůl hodinky za dobrou cenu a na kterých poznám, kolik je hodin. Any ideas?

I don't want to be your whole life, just your favourite part...

Bratři a vetřelec

9. října 2010 v 20:00 | Hok Wolker |  Nové dny
Tak himelhergot zabralo a Hok konečně zas něco spatlala. Nevím, zda se vám to bude líbit, je to trochu méně řekněme... krvelačné než většina mých povídek a snad i nějaké to zamyšlení a tak. A jestli tam nic takového nenajdete, tak se chybička vloudila :) A nadpis neřešte, nic pořádného mě nenapadlo.. 

Save a cow, eat a vegetarian!

8. října 2010 v 13:56 Deník MS

zachraň krávu, sněz vegetariána
Dneska se jede se školou na protidrogový víkend. Zní to, jako by jsme všichni byli závisláci, co? Ale nééé..nějaký preventivní program.
Takže doufám, že Hok něco o víkendu napíše, himlhergot!! 
Neberte drogy.
Nikdy NIKOMU neberte drogy.
A NA TO SI DÁME LAJNU!Jo a mimochodem, jestli chcete někdy udělat nějaký fáákt drsný video, tuhle písničku tam prostě MUSÍTE dát!

Jakože jo

3. října 2010 v 15:11 Deník HW
bubli
Možná si říkáte, kam to Hok zmizela? Možná jste si ani  nevšimli, že jsem pryč. To by bylo smutné Každopádně se nějak snažím přežít další rok na škole, kterou jsem si vybrala. A navíc, po více než půl roce jsem opět dostala svou televizi zpět. Jupíí! Radujte se taky! Konečně zas budu moct sem tam hrát na x boxu, přes víkend se válet do oběda v posteli a sledovat filmy... Eh to by bylo pěkné. 
A nemyslete si, že nepíšu. Píšu, Káchy je mým svědkem. Tedy aspoň se snažím. No dobře, budu se snažit víc! No ale Script to tu zvládá dost obstojně ne? 

Vesničanka v Praze

1. října 2010 v 6:59 | Script |  Deník MS
špatný rukopis
Vesničance Script se v Praze žije dobře. A kdyby ne, tak to má stejně blbý, protože tam bude nejmíň další 4 roky dojíždět! 
Mohl by mi někdo vysvětlit, proč je přestup v metru z B na C vytapetován růžovými sloníky?! Víte, jak mě to v pondělí, když jsem jela od táty, vyděsilo?!
Škola je terno. Nemáte 61% testu a pětka. Takže jsem schytala svojí první nedostatečnou ze španělštiny. Příští týden se píšou opravný testy. Věděli jste, že ve Španělsku se známkuje od 1 do 10, 10 je nejlepší a když to napíšete pod 5, tak ten test automaticky opravujete? To jsme se dozvěděli od profesorky, máme rodilou mluvčí a zní to kchůl, když to takhle řeknu, že? ^^ 
Taky mám trojku z aj. Předložky. N-e-m-á-m je ráda. Nemají žádný řád, kristova noho! 
A jedničku a dvojku z češtiny.
Hodně jedniček z technický administrativy.
Dvě jedničky z ekonomiky a účetnictví.
Všichni chodí na vejšky a vytahují se, jak budou spát do oběda. Jen já musím vstávat v půl šestý, abych to všechno zvládla!