Názor je to nejlacinější zboží na světě a každý vám ho dá zadarmo, ačkoliv se o něj vůbec neprosíte. Oproti tomu rada je častokrát velmi drahá a dobrou radu vám dá zdarma jen dobrý přítel, který vám ze srdce přeje úspěch a štěstí...

Nejnovější počiny:

Červen 2010

Olivia Lufkin

29. června 2010 v 11:46 | Ms. Scriptum |  Deník MS


Probírala jsem se svými skromnými zásobami japonských písniček a našla od Olivie jednu moc pěknou. A hned se dostavil ten můj tik se o ní s vámi podělit.

Mimochodem, za chvíli je čtvrtek.. :) 

Chtěla bych..toho hodně..

28. června 2010 v 16:21 | Script |  Deník MS
Miluju takový ty lidi, kteří po každým flámu říkají, jak už se alkoholu nikdy ani nedotknou. Mám
jednoho kamaráda a naše konverzace většinou začíná nějak takhle: "Kolik jsi toho včera vypil?"
"Jak sakra víš, že jsem byl v hospodě?!"
"Ono u tebe není těžké se nestrefit!"
Asi tak, no. Ale já už nikdy nechci vidět džus a vodku. Nikdo mi nikdy neřekl, že po dvou skleničkách budu sakra přítulná. Hodně hodně přítulná. Naštěstí mám hodnou blond kamarádku, která je v tomhle už zběhlá a taktně mě upozornila, že ten kluk, po kterým se plazím, se před chvilkou líbal s Nikolou. On si to samozřejmě nepamatoval.  Ale mě to stačilo. Celý zbytek večera jsem pila minerálku. A vypila jsem Lukášovi sprite. Taky mi mohl říct, že v tom taky byla vodka.
Panebože, popisuju to tu, jako kdybych byla alkoholička.
V neděli jsme byli s pár lidmi na diskotéce v Brandýse. Samozřejmě, přišli jsme na nějakou ujetou party, která byla tak blbá, až to bolelo a N. musela na svůj "objednaný" Riverside počkat asi tak 2 hodiny. Bez legrace. Já jsem jako hodná holka upíjela Redbull. A udělala jednomu klukovi scénu, ať na N. nesahá, že je to moje holka. Ten výraz, ten výraz..proč jsem tam neměla foťák?! Taková pěkná momentka by to byla. Vlak nám jel až v pět, tak jsme poslední dvě hodiny seděli v temném koutku a pochrupkávali. Už tam byli jen ožralové a my.
To nám ty prázdniny ale pěkně začínaj..

Jo a jen tak mimochodem, Pavlínka mě zase jednou pěkně nas*ala..advík plánujeme už x měsíců a ona mi teď ta frajerka řekne, že nepojede?!  

Something end a něco začalo...

25. června 2010 v 18:23 | Ms. Scriptum |  Deník MS
(c)Ms.Scriptum
So..
Akademie byla super. Místo brečení jsem se celou dobu chechtala a Nicol mi strkala za šaty růži, co jsme dostali. Prý lidská váza. Magoooor.
Konec školního roku. Jako deváťačka jsem musela do třetího patra do naší ctěné budovy školní vyfunět v podpatcích. Potom bylo těžký i přemýšlet. Ale stálo to za to. Rozbrečeli jsme učitelku, rozbrečeli jsme sami sebe, když jsme si pouštěli video. A to o mně všichni říkají, že jsem citlivá jako pařez. Ale rozbrečela mě moje milovaná kamarádka-křesťanka, když učitelce předávala víno a karikaturu. Roztekla jsem se.
Obíhala jsem učitele, ty, kterých jsem si vážila. Zeměpisářku jako první. Dala mi dvojku. Div jsem jí tam nezulíbala boty. Češtinářku, která je jakási moje vzdálená příbuzná, ale moc prima ženská. Dějepisáře, kapitola sama o sobě, proslov o tom, že jsem jedna z mála deváťáku, o kterých si myslí, že mají na výšku a že si mě zapamatoval hned na první hodině, co mě měl, protože jsem o sobě drze prohlásila, že "jsem inteligentní" (chňo chňo), což si teda vůbec nepamatuju. Chemikářce jsem téměř padla k nohám a řekla jí, že je ta NEJLEPŠÍ učitelka, kterou jsem kdy měla a že umí BEZVADNĚ učit, paníučitelkojásivássnadadoptuju (tak jo, to poslední jsem neřekla). Taky mě chválila a "kdykoliv budeš mít problém, obrať se na mě". Naší třídní jsem nakonec poděkovala, že mě naučila počítat bez kalkulačky. Prý doufá, že mi to dlouho vydrží. Snad jo. Nespoléhám se na to.
Bude se mi stýskat po učitelích..opravdu jsem to řekla? Po chemikářce snad nejvíc. To je osoba, který si tak vážím, že to snad ani není možný. Nikdy jsem neviděla, jak by někdo něco vysvětloval snad stokrát za sebou a s takovou trpělivostí.
Tak mucQ mucQ (vtip) já si jdu vyžehlit vlasy a namalovat se, za chvilku jedu k Nicol na rozlučku a zůstanu tam celý víkend.
Žijte blaze a užívejte si prázdniny.
S láskou Script 

Nemám velký zadek, jen potřebuju velký ruce!

22. června 2010 v 22:43 | Script |  Deník MS
Dneska jsem nenapsala žádný článek, který by oslavoval moji geniální maličkost, to, že mi znovu rupou ty fialový kalhoty a že už na to kašlu a pouštím je k vodě. Dostali košem. Nejslabší (nejtenčí) máte padáka. Už mi hrabe..jak by řekl tatínek, potřebuju ritalin. Muheheheahahe..hehe..ehm.
Škola je otravná povinnost. Dneska jsem zaspala. Přísahám, nevím proč mobil nezvonil, můj milovaný Samsung Corby mě zradil. Poprvé. To mu nikdy nezapomu. V rekordním čase jsem se umyla, učesala a namalovala (jak říkáCady) na ksicht obličej. A stejně mě potom čekalo čekání na zastávce. Blbnou mi sluchátka, mrchy nevděčný. Technika se bouří. Šílenost.
Ve škole se mi povedlo chytit wifinu, takže jsem seděla připláclá na parapetu k (v)oknu a odmítala tam kohokoliv pustit. Z pravé strany zeď, z levé strany Michálek, aneb "Terezkopusťměnaikariam". Tůdle nůdle, to je moje wifina a na ikariamu brzo nastane moje krutovláda...muhehehehhehehehe *další z řady neidentifikovatelných ďábelských smíchů*. 
Po druhé ja-ko-že hodině jsme se povinně odklidili na hřiště, abychom sledovali, jak našim spolužákům deváťákům nakopávají zadky vyučující existence. Vypískala jsem dějepisáře a ten na mě ukázal se smrtícím výrazem "Pozor!". Mohl si za to sám. Skoro všechny góly nám dal on.  Po té pseudo hře jsem měla naštěstí tolik rozumu, abych se uklidila do hloučku kluků, kteří komentovali poprsí přítomných dam. Románek mi taktně řekl, že mám velkou prdel. Tak jsem mu řekla, že to Oskara urazilo. Och, můj milovaný třídní šamponek, který na fcb  píše "pááá" mi srazil sebevědomí. Jdu skočit z Nuseláku. 
Mám nový zlatý botky k šatům. Šílený. Podpatky. Rozbiju si svojí ctěnou tlamu a ještě někoho stáhnu s sebou k zemi, budeme demonstrovat gravitaci.
Jinak, dneska večer jsem podnikla pokus si nalakovat nehty. Červeně. Zabralo mi to asi hodinu. A asi desetkrát jsem u toho napsala Stážistovi "help me god". Ten ale se mnou to drama moc neprožíval. Hrál/hraje nějakou pochybnou onlinovku. Zrovna teď mi vykládá, jak jsou vlkodlaci hustí.
Božínku..! 

Within Temptation - Aquarius

22. června 2010 v 8:22 | Script |  Deník MSVe škole je je wifina. Halelujááááá... 

Řekněme, že jsem normální, n-o-r-m-á-l-n-í..!

21. června 2010 v 19:40 | Script |  Deník MS
Já taky nejsem planeta
Takže jsem jakože přijela z moře. Už v neděli. Ale tenhle drobný údaj vesele vypustíme, protože bych mohla být nařknuta z toho, že vás zanedbávám, což není vůůůbec pravda. 
Na lodi to bylo super. I když tam byl jeden pán, co byl, slovy Verčy, "zlý a smrděl". Jeho životní úděl byl mě co nejvíc otravovat. Polil mě pivem, když jsem mu ukradla sluneční brýle a hrála si na batariana z Mass Effectu. Nebo mi kradl časopisy, když jsem si šla pro jídlo, tak mi zasedl místo. Naprosto regulérní šikana! 

Společníci - Dlouhé noci

20. června 2010 v 11:41 | Hok Wolker |  Společníci
hahá
Po dlouhé době sem něco přidávám. Je to taková povídka, která mě napadla u knížky, co teď čtu. Noční mstitel. Prostě jsem ji musela napsat. Bude mít ještě druhý díl 

Ty jsi pedofil?

9. června 2010 v 17:20 | Ms. Scriptum |  Deník MS
Sasha (c)Ms.Scriptum
Teď ve škole slýchám, že jsem pedofil. Oponuji tím, že mu je 13, což jsou dva roky a taky, že je to anime postavička takselaskavěuklidněte. Já nejsem pedofil. Vážně ne..zatím. Jinak, z toho zemáku jsem dostala za 3. O 3 body. Už psychicky připravuju sebe a svoje okolí na to, že dostanu trojku na vysvědčení. I když se teď drtím orientaci a můžu jenom doufat..doufat a doufat. A zase doufat, kdybych náhodou neměla co dělat.
Tákže...
Už jen dva dny, vážení a já pojedu k moři se potápět a smát se vám chudinkám v tomhle strašném Československu..moment, zase jsem v jiné době. Česku. Dějepis mi už taky leze na mozek. Ale z něj dostanu jedničku, cha! I přesto, že moje "genialita" ohledně zapamatovávání letopočtů je mizerná. Můžu děkovat vesmíru za to, že máme fajn učitele. Jako s jediným se s ním můžu hádat a on na mě neřve, že jsem drzá. Yeah!...SAKRA, ještě musím udělat referát na ochranu přírody.
Taky je u vás takový pařák? Polovina naší třídy už na všechno kašle, většina chodí v kraťáskách a tílku (včetně mě) a stěžují si, jaká je finanční matematika ptákovina a že to vůbec nechápou (včetně mě..asi budu muset požádat matičku-ekonomičku, aby mi to vysvětlila). Tenhle poslední měsíc v devítce je vážně kritický. Plánují se dvojice na akademii, co se koupí učitelce, kam se půjde ožr..slavit. Na bowling, mimochodem. Stejně pak po vysvědčení půjdeme někam do bááru. 


Jak je krásně, když se daří...

8. června 2010 v 20:55 Deník HW
učení=mučení

Já tak moc chci psát! Tak moc až to bolí! Jenže učitelé nám dávají, co proto, mám chuť následovat bráchancova příkladu a držet se hesla: "Nebudu teď chodit do školy, abych si to nezkazil(a)!" Docela fajn heslo, jenže já se snažím si všechno vylepšit. 
Každopádně...
Dnes jsme byli se třídou na výšlapu, celou dobu jsme šli do kopce, který měl nespíš zvedání 80 stupňů! Achich ouvej. No aspoň že jsem rozhýbala tu nohu, co mám naraženou, nebo co, z tréninku. Zítra budu celý den lítat, vstávat dřív a jít na doučko, pak škola, pak se fotit s časopisem, pak přijedu domů, najím se  a jedu doučovat kámoše, pak trénink a domu se dostanu asi tak.. v půl deváté? No ještě že píšeme ve čtvrtek "jen" z Něminy a Ájiny, na to jsem se nikdy neučila. Mimochodem ta fotka je z mého psacího stolu, jak počítám matiku, prokládám šprtáním se fyziky a biologie, ale tu máme "až" na pátek, stejně jako matiku. Trochu paradoxní ne? Ale co, tohle mě nezničí! Zničím to já!!!Muheheh! *chytne se za hlavu* Už jsem vážně šílená... Chybí mi kontakt s lidmi, chybí mi naše kecání o ničem se Script (V, to je ta, kterou tak obdivuješ :P), chybí mi Hope uvězněná na školním výletě, chybí mi Derenova hruď... 

I kdyby tam byla jen tikající tma..

6. června 2010 v 20:59 | Ms. Scriptum |  Deník MS
Sasha
Víte, zeměpis byl vždycky moje slabá stránka. Snad jediný předmět, na který jsem se fakt drtila a snažila se všechno zapamatovat..
Zítra z něj píšu, dva kraje. Je mi strašně blbě, psychika úplně v prdeli a už mi tady z toho tečou slzy. Tak urputně nechci trojku na vysvědčení, až to bolí. Opravdu se při hodinách snažím, učím se, dělám si mimotechnický pomůcky..jen abych to všechno ještě víc zkurvila. Nejsem schopná si to zapamatovat, taháky si udělat neumí. A s učitelkou si taky moc nerozumím. Nemám ráda její přístup k nám, jak si myslí, jaký jsme póvl. Je mi zle. Hodně zle. Nechci zklamat rodiče a zároveň mám chuť se na všechno vykašlat. Zítřejší písemka mi možná rozhodne o známce a já tu sedím a nemůžu ani dýchat. Je mi blbě.

To je fuk. Jen slabá chvilka. Let's go kick ass!
Zeměpise, já se tě naučím, i kdyby to měla být poslední věc, kterou udělám!!