Názor je to nejlacinější zboží na světě a každý vám ho dá zadarmo, ačkoliv se o něj vůbec neprosíte. Oproti tomu rada je častokrát velmi drahá a dobrou radu vám dá zdarma jen dobrý přítel, který vám ze srdce přeje úspěch a štěstí...

Nejnovější počiny:

Květen 2010

Hey, hey orange!

30. května 2010 v 20:30 | Ms. Scriptum |  Deník MS
Zero
Je unavující chodit do školy. Nebo spíš..je unavující chodit do školy se učit. Mám poslední měsíc na základce, halelujá. Dochází mi, jak mi všechno bude chybět. Jak mi budou chybět kluci a jejich "Ježišmarjá, ona zase mluví o Mass Effectu!". Jak mi bude chybět Katka. Bude mi chybět Řípovo neustálé dohadování se s učitelkou. Jak polovina třídy vyfoukne obláček kouře a tvrdí, že nekouří. Možná mi bude chybět i to, že Vašicky jsou strašný vlezdoprdelky :D Ale i tak je mám svým způsobem ráda. Všechny je mám ráda. Svým způsobem.
I když mi Polanský jednou málem ztratil assassina, grr!!

"Je to proto, že jsem žid?! Umlátím rabína vepřovou kýtou, abych dostal tvoji sestru!" aneb celý víkend jsem koukala na The Big Bang Theory, což je naprosto nepřekonatelný seriál, i když mi Sheldon v pár dílech lezl na nervy a já měla chuť mu rozmlátit tlamu. A když se v posledním díle Leonard a Penny políbili, musela jsem uznat, že jim to přeju. I přes moji averzi k happy endům. Za kterou samozřejmě nemůžu. Za to můžou moji rodiče. Jejich genetické informace.
Zero fan

Jinak, teď tu moc nebudu. Nebo spíš, ve středu odjíždím do Vatikánu zkoumat, jestli všichni kněží dodržují celibát. A dvanáctého odjíždím na jachtu/plachetnici (už bych se měla skippera zeptat, co to vlastně je!) do Chorvatska. Tam pro změnu dělat, že se opaluji, což jsem slíbila mamince, ale popravdě..budu se potápět. Já prostě miluju potápění. Nedokážu říct co přesně. Možná to ticho (ne, to asi ne), možná ten mořský život, možná vybírání věcí z dna.
Nebo jsem možná taky úchyl, co se rád přidušuje!


Videa

29. května 2010 v 20:46 Deník HW
Prostě vám musím ukázat dvě videa... Nevím, dneska nejsem schopna cokoli napsat, snad i kvůli tomu, že se ze mě stává šílenec a taky, že mi vůbec není hej...
Druhé video je na videa česky, moc kvalitní web. Mějte se a myslete na mě v dobrým... 

Krvavé tajemství (3)

29. května 2010 v 16:26 | Ms. Scriptum |  Krvavé tajemství
Krvavé tajemství

Další část. Nesnáším slovo klepadlo. Nemohla jsem si na něj vzpomenout, tak jsem musela napsat Stážistovi ^^
Mimochodem, niky jsem nebyla v katedrále v Brně, takže si její vnitřek a okolí tvořím dle svého. Omlouvám se všem Brňákům.

Civilizace

29. května 2010 v 14:40 | Ms. Scriptum |  Deník MS
AC
Vrátila jsem se z výletu. Modřina z paintballu už skoro mizí. Věci schnou. Ve sprše můžu strávit delší čas, protože nehrozí, že prdne nějaká trubka omotaná izolepou. Jak okouzlující. Ani jsem si nepřivezla vši. 
Dnešní odpoledne jsem strávila tím, že jsem si modelovala uši/rohy na cosplay Nyu. Jeden se mi povedl, druhý ne. Při nejhorším mám ještě jeden balíček té hmoty, takže si můžu udělat další. Jo a svítí to ve tmě. ^^
Objednala jsem si kchůl brýle s kostičkami. Přečetla jsem si Vampire Knight. Stahuju Soul Eater.
Už jsem vážně v civilizaci! 

Láska na požádání část třetí

22. května 2010 v 15:06 | Hok Wolker |  Láska na požádání
A je tu třetí část... A zjistila jsem, že moje povídky jsou všechny na jedno brdo. Slibuji, že to změním! Časem, snad... 

Něco je špatně

22. května 2010 v 10:28 | Script |  Deník MS


Už tady od pondělka nic nebylo. Mohla bych si to vysvětlit tím, že se šprtím zeměpis, nebo něco jiného. Ale pravda je...ono to tak strašně utíká! 
V Krvavém tajemství už jsou ti dva tomu kostelu ještě blíž. Chňo, chňo.
btw, doufám, že mě Neph za tu písničku nenakope. 

Way hay and up she rises...

17. května 2010 v 21:51 Deník MS
Já prostě nemůžu uvěřit, že jsem kdy na tuhle písničku zapomněla.. -_-"
HAY!!!


SMS

17. května 2010 v 20:36 Deník HW
we
Zazvoní SMS?:"Tak co, jak jsi pokročila s Aurorou?^^" Hok si rychle SMSku přečte a telefon odloží jako jedovatého hada. Chvilku se na něj dívá a pak zavrtí hlavou. "No... něco zkusím, co ty a tajemství?" odepíše a spokojeně se usmívá, protože tuší, že Script taky nic nemá. "Pořád jsou tam, kde předtím..." A tak se rodí rozhovor po SMS. Script mě přivede na pár scének i s Derenem a pak i ostatními z Lustitie, až se k tou dostanu, tak mám o čem psát :D Stejně mám ale zmrzlé ruce a je mi zima, už celý víkend. No to víte, když jsem si inteligentně vzala třičtvrťáky s tím, že mám letní náladu a ono tu kolem mě je asi tak asi 0,5 Kelvinu, tak se není čemu divit... A tak dodělávám bižuli, čtu si Zrazenou a koukám na obal Digitální pevnosti... do toho mi hrají písničky a stejně si najdu čas se nudit. Hrozný. Teda já jsem hrozná. Ale čestně něco slíbím. Tento týden dopíši Auroru! 

Hry, které ovlivnily..

15. května 2010 v 11:43 | Ms. Scriptum |  Deník MS
Hm, jsem hodně závislá, že píšu článek o hrách a že jsem to de facto okopírovala od Pavlíny? :P
Možná. Ale nevadí ^^


Uf, další prosím..

11. května 2010 v 6:58 | Ms. Scriptum |  Deník MS
Hih..
Bolí mě celý člověk, hlavně nohy. Včera jsem si vesele depkařila a je mi špatně. Poznámka: nežrat nejmíň rok/měsíc/týden Raffaello, po kterým je mi akorát tak blbě. Ježkovy oči..
Tenhle týden bude sakra dlouhý. Včerejšek mi neutekl.
Jo a dneska je mi oficiálně 15. Už si nemůžu přikrývat uši a kulit očka s vypísknutím: Neposlouchám, ještě mi nebylo patnáct.  Jo, to mi bude chybět.
Ale vážně by mě zajímalo, na co se bude vymlouvat W, jelikož to bylo vždycky: Kae, drž hubu, ještě ti nebylo 15.

No nic. Já mizím. Do školy.