Názor je to nejlacinější zboží na světě a každý vám ho dá zadarmo, ačkoliv se o něj vůbec neprosíte. Oproti tomu rada je častokrát velmi drahá a dobrou radu vám dá zdarma jen dobrý přítel, který vám ze srdce přeje úspěch a štěstí...

Nejnovější počiny:

Duben 2010

Rozjímání

24. dubna 2010 v 15:48 Deník HW
Hok Wolker

Přísahám Bohu, nebudu tu brečet a nebo říkat, jak mě všechno štve, ne už nic takového, aspoň ne dnes... :-D
Víte, co je zvláštní? Když nemám co dělat, tak mi to vadí, ale když je toho moc, tak to taky nezvládám... Jsem zvědavá, kde se tedy uplatním... Pche... 
Docela mě překvapuje, jak je tu stále dost lidí a nikdy žádné komentáře. Skoro jako byste se nás se Script báli. My nekoušeme (My trháme), ale asi začneme trpět samomluvou.
No ale k nějakému tomu rozjímání. Zjistila jsem, že mám takovou vrozenou věc. Na začátku je strašné nadšení a hned se do toho chci pustit, a pak něco začnu, ale nějak nedodělám. (Viz například Přání a cíle, Hranice...) Teď mám najednou tisíce nápadů, ale vždy je to spíše na pokračování, no a někdy není čas, pak chuť... najednou zjistím, že už jsem zapomněla hlavní myšlenku, a nebo že je to již půl roku, co jsem napsala první část. Nebo je to lenost? Co já vím...
Dalším mým problémem je samota. To víte, když bydlíte na vesnici o 150 obyvatelích a všude kolem les a důchodci, tak se moc nespřátelíte. Moji přátelé, co mám jsou vždy ode mě bohužel daleko, vždy minimálně půl republiky. A opravdu smsky nebo chvilky na icq mi nenahradí společné procházky a nebo normální zábavu, rozhovory... A pak se všichni diví, že jsem pořád u počítače nalepená na icq aspoň tam je chci občas vidět, i když někdy se mi zdá, že mě přehlížejí. Nemyslím všichni a neříkám pořád, ale , pche vidíte to? Já to skoro udělala! Zas jsem se málem litovala! 
K jiným věcem, Katy mi poradila s jednou povídkou, co plánuji, ano kapitolovka a ano chystám se jí udělat celou. Mám nápad i na jednorázovku, vlastně mám více nápadů, ale málo času a chuti. Škola funguje jako skutečně účinná antikoncepce na všechno! 
P.S. Zjistila jsem, že člověk může mít deficit na všechno i na objímání i na... cokoli :-D 
P.P.S. Nerozumím stále mezilidským vztahům a klukům už vůbec ne, nemůžete mi někdo pořídit příručku, návod? :-D

Medvídci, med a bazén

20. dubna 2010 v 12:51 | Ms. Scriptum |  Deník MS
Samsung Corby
Doma s rýmou a bolehlavem. A nekonečným "pšíííkáánííím". Chytla jsem to asi na Andělech od mojí blonďaté kámošky, velebnosti.
Měla jsem chuť Farný podrazit nohy, když kolem mě dupala na schodech a šla si pro Anděla. A já tak držela palce Klárce Vytiskové..  
Nevadí velebnosti! ^^ Však já se jednou pomstím.
Poslední dobou chudák Hok nestíhá můj nekonečný příval eSeMeSek. Píšu o každý blbosti a ona mi odepíše na každou desátou. Ale nevadí. Všímáte si, že jí mám na mobilu na displeji? Rychlé vytáčení.
Chce se mi napsat nějakou povídka. A asi jí napíšu.
Jednorázovou. Stráášidelnou. Krvavou. Nevím.
Žvatlám nesmysly? Omlouvám se. Chtěla bych strašně napsat něco vtipného a zábavného, ale nějak mi to nejde. Chybí mi Hok. Chybí mi moje druhá polovička. 
Taky jsem zjistila, že se prý chovám jako "pipies". To teda děkuji. Jdu si přepudrovat nos. 
Potkan byl na operaci s nádorem, v pátek jdeme na vytahování stehů.
Script chce nějakej pořádnej horor. Prosí tímto o nějaké doporučení. Děkuji.


Bič

17. dubna 2010 v 21:09 | Hok Wolker |  Bič
tooo
Tak jsem se odhodlala a konečně tu povídku napsala... Nejsem si jistá, jestli se bude líbit, je trošku zvláštní :)
  

Neberte život příliš vážně, stejně z něj nevyváznete živí..

9. dubna 2010 v 19:26 | Ms. Scriptum |  Deník MS
Nedávno jsem se vyjádřila, že se ze mě stává umělkyně na volné noze.
Jo, něco na tom bude.
Občas mám pocit, že žiju ve vlastním vymyšleném světě a všichni okolo jsou jen pouhými postavami, které jsem si vymyslela (jako film Re-Cycle, znáte ho?). Ovšem, s politováním musím říct, že takhle blbý zápletky nejsem schopna vymyslet. Neměla jsem místo "blbý" použít "zajímavý"? Netuším.
Ten pocit divnosti se umocňuje, když jedu ráno autobusem do ústavu, v uších sluchátka, několik metrů ode mě je slyšet, co poslouchám...a pozoruju ty lidi. Když jsem byla malý pívo, představovala jsem si, co by bylo, kdybych tu nebyla...
Teď si pro změnu představuju, jaký by to bylo, být tím a tím člověkem, kdybych se koukla dolů a místo mých rukou s okousaným nehtem palce pravé ruky uviděla jiné.
Začínám měknout :D celej svět mi může políbit zadnici! 
Ve škole v pohodě, doma otrava, potkýsové žijou, možná jsem odpravila ZNOVA xbox...
Prostě všechno v normálu. Zatím.
Mám pár návrhů na krvavý povídky.
Mimochodem... Ms. Scriptum na DeviantArtu..

Jak se léčí deprese?

8. dubna 2010 v 21:22 | Ms. Scriptum |  Deník MS
Tak jsem zase měla jednu z těch svým nárazových depresí a stážista si řekl, že mě vyléčí..
A vyléčil.
Jedinou písničkou, no věřili byste tomu?Dva způsoby

3. dubna 2010 v 15:35 | Hok Wolker |  Dva způsoby
Tak konečně po sto letech Hok něco naspala, samozřejmě mě k tomu musela donutit Káťa s tím ustavičným "no?" "už?" , ale zvládla to, díky.... Jo, je to trochu delší na můj vkus. :-D