Názor je to nejlacinější zboží na světě a každý vám ho dá zadarmo, ačkoliv se o něj vůbec neprosíte. Oproti tomu rada je častokrát velmi drahá a dobrou radu vám dá zdarma jen dobrý přítel, který vám ze srdce přeje úspěch a štěstí...

Nejnovější počiny:

Březen 2010

X. Setkání

31. března 2010 v 18:23 | Ms. Scriptum |  Immortalitas
Nesmrtelnost
Tak tu máte další díl..nebo máme další díl? No nevím, nevím, nevím..
Čtěte, komentujte :)

Ta dívka je Bůh

23. března 2010 v 20:46 | Hok Wolker |  Ta dívka je Bůh!
rušišika

Ano, jsem strašně soutěživý typ a jsem podvodník a cokoli, co si jen budete přát. Ale taky chci, aby tu něco bylo, takže jsem dávám povídku, kterou jsem napsala do jedné povídkové soutěže... A komu by se třeba líbila, mohl by pro mě hlasovat. Každopádně to trochu není povídka mého stylu, ale nebojte o víkendu přijde jednorázovka, která ke mně patří... Muhehe! :D

Matika vs fyzika aneb s kým dnes sehraji bitvu?

16. března 2010 v 18:22 | Hok Wolker |  Deník HW
ariel

Znáte tyto dva předměty? Pronásledují vás ve dne v noci? Nespíte kvůli nim?
Ne, nedám vám radu, jak to změnit, ani jak to přežít. Sama přežívám.
Ale co vám řeknu je, že jsem si vybrala menší zlo, a tím pro dnešek je fyzika. Pche, prvních pět příkladů šlo snadno, ale teď jsem se sekla... No nic. Stane se a bude ještě často stávat.
Tak teď tedy k tématu: Script odjela do Anglie. Bude to sice jen pár dní, ale stejně vám to říkám, abychom mohli společně plakat, zívat a nebo tak.
Pozitivum dne: Učila jsem se ve škole jen tři hodiny... Ať žije odpadávání!
Ehm k otázce, bude zde něco, nebo ne. Hm jo, bude, až něco napíšu, nebo až Script přijede s mnoooožstvím nápadů a bude mít energii psát. Hezký zbytek dne.

Omlouvám se za vyrušení z nicnedění se...

11. března 2010 v 19:28 | Hok |  Deník HW

No víte, přemýšlela jsem... A ano, bolelo to, hodně. Jsem sice líný člověk, ale co kdybych začala další kapitolovku s tím, že nevím jestli ji dokončím a jak? :-D Nebo bych se aspoň chtěla dobrat názoru. Je lepší dělat jednu, i když je zdlouhavá a nebaví mě a tak, a nebo zkusit začít dělat další a chvilku u ní vydržet? Já totiž nevím PaC mají vrozené velké ambice, ale ten příběh, co utvářím já tak ambiciózní není a nevím jestli bych měla to svědomí umlátit vás jednorázovkama...(Nebo spíš tu fantaziii :-D)
Ale taky by byla možnost že byste mě nějak nakopli a nebo třeba řekli nápady, napířklad z nějakého filmu či tak. Já vím jsem hrozná, když já... To ta matika! A nebo za to může pan Dee, kdy tím není myšlen Deren, ale někdy, kdo si může plésti copánky...
Aloha, vyčerpaná, unavená, umatikovaná Hok

Jede zpět

10. března 2010 v 12:30 | Ms. Scriptum |  Deník MS
Jakože jedu domů. A nechce se mi. Připojila jsem se v busu na wifi, napsala kousek Immortalitas..
Nudila se..
Vyfotila se v buse a hodila to na facebook..
Nudila se..
Koukala chvilku na film..
A dál se nudila.
Prostě jezdit v autobuse mě nebaví i když jsem vybavena litrovou colou, netbookem, wifinou a sýrovou bagetou.
Chci zpátky k Hok!
MOŽNÁ bych i přežila, jak mě mučí. Jak mě jemně šťouchá do žeber tak, že mi tam zarazí ruku až po loket. Jak mě mlátí pěstí a mě teď šíleně bolí pravý rameno (asi bude pršet!). Kam se na ní hrabe Inkvizice a Právo útrpné.
Včera jsme koukali na Gothiku a tam byla jakási strašidelná bloncka (Script polovinu filmu neviděla, protože soustředěně okusovala lízátko a mačkala Hok ruku). Tak jsme se s Hok domluvili, že natočíme svůj horor.
"Bude tam Rawlings..nahatej Rawlings!"
"Jakože moment, to by nebyl horor, to by se Katy líbilo!"
Promiň drobku. Vím, že mi zase řekneš, že jsem nepříjemná.
"Isis se vyspí s doktůrkem, přijde tam Dee, probodne doktůrka, pro něj přijde Deren..hele, představ si Derena s tou jeho cigaretou..´To je zase nuda´...chudák Deren bude dělat Převaděče!"
To jen tak naokraj, abyste byli v obraze, jak se mi po Hok stýská.
"Then marry me Sarah, right now!"
To teď řekl ten chlápek v tom filmu, co nám pouští. Já sluchátka nechtěla. Stejně bych se nedívala. A i kdyby, jsou tam anglický titulky. Což já zvládnu.
Protože v úterý jedu do Anglie, ježišikriste!!! Já se tak těším! Já na to skoro zapomněla! Co budu dělat? (Hlavně se neksichtit na celníky, prej jsou na to hákliví). Neurážet královnu. Nekrást kameny z pláže. Nelepit známky hlavou dolů, aby mě nezabásli za velezradu.
Uf, končím. Je mi blbě z tý coly..

Je to šikovný a roztomilý..co je to?

8. března 2010 v 19:13 | HK + MS
Nevím, ale my dvě to určitě nejsme. *Script se zadívá na Hok, která klečí vedle židle a hledá Gamera* No nic, bude chvilku trvat, než se přidá ten druhý blázen. Jde dolů...nekoukej mi přes rameno a PADEJ!
No nic, popojedem. Takže. Dojela jsem v pořádku. Sice jsem Hok objala jak medvěd a málem jí porazila, ale to je vedlejší.
Už se vrátila. Hok, chceš nám něco říct?
HOWGH!
*naskočí tabulka, Hok na Script že to má odkřížkovat. Cože, cože? To nahoře, je to červený, dvě čárky přes sebe. Aha..*
Mám žízeň.
Ať se na mě tak Hok nedívá..pomoc.
Stále se dívá. Ehm, nechceš něco říct?
Mám hlad.
Sakra..*označí to, co říká Hok tučným písmem* Budeš tlustá.
Já že jsem tlustá? Jako to vážně? Já že mám velkej zadek?!
Já vím, potřebuješ chlapa s velkejma rukama!
--CHVÍLE TICHA--
*Hok se drží za bradu a tváří se "chytře"*
--DALŠÍ CHVÍLE TICHA--
--TAHLE JE DĚSIVÁ--

Jo, Hok se dneska popálila :D :D :D
No jo.
Zkoušela, jestli je ten sporák teplej. Jo, byl. Teď mi nadává, že se jí směju.
Máme teplouškej sporáček.

Jdeme raději na toho Gamera..
Peace!

IX. Domove, sladký domove..

8. března 2010 v 16:59 | Ms. Scriptum |  Immortalitas
Už jste si mysleli, že nic nepřidám, co? :D
Houbeles!


Jede!

6. března 2010 v 11:42 | Hok Wolker |  Deník HW

Ehm ano vím, flákám se, nic nepřidávám, jenom, nejsem továrna na povídky.... Snad to chápete... A už chápu lidi, co dělají pořád tři tečky,je to skoro jako nemoc, stejně jako smjlíci. Sara, budu se muset jít léčit. :-)
Hlavní téma ovšem zůstává, Přijede! Script už dnes přijede! A kdyby to ještě někdo nepobral tak takhle: Script přijede!!!!
Všichni pochopili? Dobře, takže... :-D ááá ty tečky mě deptají. Mimochodem už se snažím dostal další přání a cíle, i když to vypadá beznadějně... Fuj, zase jsem to udělala, plácněte mě někdo přes ruce *dobrovolně je nastaví*
P.S. Ten obrázek tu není proto, že bychom se takhle vášnivě vítaly(jako my holky), my máme lepší pozdrav! A i když je pravda že noci budou dlouhý.... :-D Každopádně je u chyba v tom, když už, že jsem zrzka a ta moje polovička tedˇneurčitě nabarvená... No tak zatím