Názor je to nejlacinější zboží na světě a každý vám ho dá zadarmo, ačkoliv se o něj vůbec neprosíte. Oproti tomu rada je častokrát velmi drahá a dobrou radu vám dá zdarma jen dobrý přítel, který vám ze srdce přeje úspěch a štěstí...

Nejnovější počiny:

Leden 2010

Poloviční konec..

28. ledna 2010 v 21:47 | Ms. Scriptum |  Deník MS

Poslední dobou si s každým lezu děsně na nervy.
Včetně Hok. To mě strašně mrzi.
A taky Katy, drobka.
A Páju nesmím vynechat. To její nesmyslný tajemství, nebo cože to v jednou kuse mele...
Prostě a jednoduše..já potřebuju pauzu lidi. Abyste mi zase začali chybět. Nechci, abychom se hádali. Abych se JÁ hádala s vámi.
Prostě pauzu. Script se pomalu šine směr pryč z tohohle blogu. Na neurčito..
Žádné povídky, nic.
Pauza se vším všudy...

Jan Hus

20. ledna 2010 v 23:23 Deník HW

Ani vlastně nevím kam tenhle článek zařadit. Jednak dělám takovou krátkou zpověď ve stylu,pořád žiju', a na druhou stranu jsem dávám patlaninu... takovou blbost, musela jsem se zamyslet a stejně se mi myšlenky rozutekly. Ano, právě o Janu Husovi, věděli jste například, že měl rád pivo a ženy? Já ne, ještě před dvěmi dny bych prohlásila, že byl úplnej světec... No informace, co se k nám nedostnou můžou mít zásadní roli. Takže souhlasím s tím, že vědění je největší moc. Jinak... no, chtěla bych psát, moc, ale ... nějak mě nenapadá co :D Takže Script vám ais bude muset stačit( jako kdyby to tady nedržela stejně ona...). Tak žijte blaze a jestli se nudíte tak celý článek...

Prasečinky, prasečinky, Script?

18. ledna 2010 v 19:26 | Ms. Scriptum |  Deník MS
Já mám dneska prostě strašně zvrhlou a veselou náladu.
Tady písnička pro (ne)angličtináře.


Just tell me something what I dunno..

14. ledna 2010 v 21:49 | Ms. Scriptum |  Deník MS
Celičký den mi hlavou brumlá anglický hlásek. Ale na to jsem si zvykla, stává se mi to docela často. To je ta rozdvojená (roztrojená, rozčtvrtěná?) osobnost.

O Kamile a opičákovi Kájovi

14. ledna 2010 v 15:29 | Hok Wolker |  O Kamile a opičákovi Kájovi
Říkali jste si, že jsem hodně krutá a zlá? Myslíte, že nedokážu napsat nic bez krve a nebo morbiďáren? Myslíte si, že máme žaludek nato, tohle teď dočíst a dát celý článek ? Opravdu to chcete zkusit? Opravdu? Jste si jisti?!
Určitě?
Ještě se můžete rozmyslet...
Ne? Vážně?
Tak tedy dělejte jak myslíte a klikněte na to, no tak, co uděláte, kliknete a nebo se bojíte a nekliknete? Co když z vás takhle dostanu peníze? Hm? Co pak? Co když je to něco, po čem se pozvracíte? Něco na co budete myslet před spaním? Hm? No jak myslíte, vaše věc....

Vaše ani trochu šílená Hok

Případ Anna

10. ledna 2010 v 22:20 | Hok Wolker |  Případ Anna

No musela jsem něco napsat o popisu osoby na ZSV a tak jsem něco vyprodukovala...

Bůh je buď krutý, a nebo neschopný.

8. ledna 2010 v 15:51 Deník HW

Hahá! jsem tu, pořád žiju a tak. :D Ano, mám nervy z vysvědčení, ale to teď už nezměnim. Bla bla blá..
Jestli se ptáte na nadpis, tak je to od mého nového oblbence. Woody Allena. Dokonce mám pocit, že ho odněkud znám a že dělá ve filmu, ne, radši mi neříkejte kdo to je!
A proč vám sem píšu? No... budu upřímná, nechci, aby celou stránku blogu zabrala jen Script :P
ne, upřímně, já... tak trochu se nudím... a a a musím vám sem napsat příběh, co jsem musela vymyslet z deseti sousloví během asi pěti minut :D


,,Zničil jsi naše přátelství," řekla prohnaná kočka drsnosrstému jezevčíkovi, který ležel vedle ní. Usmál se. "Jo, co dokáže jedna ztracená jízdenka a jedna nefunkční klávesnice." V rádiu hrála písnička Delín tančí a na stole stále sklenice s nápisem šípková marmeláda. Vysokozdvižný vozík se sám od sebe rozjel. Rozbil jejich okno, on skočil po restaurovaném samostřílu. Jenže nic a nikdo tam nebyl jen jedna duhová skleněnka.

Jinak jestli se tpáte, tak ano jsem cvok. :D Jinak mám další novou větu, kterou jsem si zamilovala, vlastně asi dvě, ale to je fuk. Použiju v nějaký povídce a pak zvýraznim modře, tak si to pamatujte! :D

VIII. Tajemství má přece každý...

6. ledna 2010 v 22:44 | Ms. Scriptum |  Immortalitas
Šokující pravda...co se před vámi tak dlouho tajilo? ^_^
Uvidíte...a poznáte moji oblíbenou postavu.To něco od Neph

6. ledna 2010 v 20:21 | Ms. Scriptum |  Deník MS

Než budu donucena k té hrozné věci, tj. úklid pokoje, vyplním ten strašnej řetezák od Nephaly
Mám říkat, že je to pod perexem, nebo je to ohraná hláška?
P.S: Matika mě začíná bavit..nevím, co se to děje. Ale je to celkem bžunda, ty úlohy, i když mi nevycházejí...

Ale jo, žiju...

5. ledna 2010 v 21:23 | Ms. Scriptum |  Deník MS
Nebo spíš přežívám. Ve světě matematických rovnic to není jednoduché. Zvlášť, když vůbec, ale vůůůbec, nechápete ty divný úlohy. Co je mi konec konců do toho, jakou průměrnou rychlostí jelo auto, které vyjelo půl hodiny za náklaďákem, který jel hodinu a půl rychlostí 60 km/h, než ho dohonilo? >.<
Mně je to fuk. A to mě nedávno matematika docela bavila = když mi to ještě vycházelo. Můj mozek je stavěn na úlohy typu Pepa měl tři hrušky, Maruš měla dvě hrušky, kolik jich měli dohromady? (Mooře hrušek)
Navíc je mi pořád zima na nohy. Právě teď jsem s netbookem u topení tak těsně přimáčknutá, že mi doutná pyžamo. Script chce léto. Aby mohla kabát zahrabat do skříně a vytáhnout normální tričko na ramínka. Aby byly prázdniny a mohla jet k Hok (muhaha, bojíš se? ^_^). Aby mohla cestovat po svěěětě. A vytáhnout Páju ze Filckosea (koloseum filcek), když bude u toho. Spát do jedný hodiny odpoledne a pařit (třeba assassina ^_^) až do pěti do rána, až bude mít mozek tak vygumovaný, že nebude vědět, jak se jmenuje. Tak, přestávám o sobě mluvit ve třetí osobě. Vždycky mě to svádí ^_^"
Jak přežíváte vy ty první dny v umývárně, respektive škole? Taky jako Hok nejasně vzpomínáte na ty sladké časy, když jsme se nemuseli učit? Kdy matika znamenala 2-1=1? Kdy vás v noci nehonila neznámá x a v ruce držela fyzikální tabulky (nekecám, to se mi jednou zdálo)? Kdy chemie bylo rozpoznání měkké vody od tvrdé? Uf. To byla krásné čásky.
Tak trochu šťastnější notu.
Začala jsem nosit do školy ntb místo sešitů a sklidila jsem úspěch. Tedy...objevila se zabudovaná webkamera. Takže přestávky trávíme focením. Pár jich máte pod perexem.

S láskou
Ms. Scriptum (ta část, co jí zatím nezabila škola)

P.S: Opravdu máte pár. Dva. Další přidám, až blog.cz bude PRO ZMĚNU normálně fungovat... >.<