Názor je to nejlacinější zboží na světě a každý vám ho dá zadarmo, ačkoliv se o něj vůbec neprosíte. Oproti tomu rada je častokrát velmi drahá a dobrou radu vám dá zdarma jen dobrý přítel, který vám ze srdce přeje úspěch a štěstí...

Nejnovější počiny:

Září 2009

Nesmrtelnost

27. září 2009 v 16:54 | Hok Wolker |  Nesmrtelnost

No tak jsem něco upatlala... Je to divné a krátké, ale obhajuju si to hrdě! :D Jsem ráda, že jsem aspoň něco vypotila... No a dneska jdu tetě dělat melír jo a Script bez komentáře typu:,,Ta bude vypadat!" ,,JEžiši a to ti to fakt svěřila?" atd.

When you will to be great...

24. září 2009 v 16:47 Deník HW
Ach jo,
bolí mě hlava. Ve škole probíráme všechno tak rychle. Halóóó lidi, víte že předtím jsem chodila do [Zapadákova ]?! Tam to šlo pomalu a ne jako v rychlíku. Jako kdybychom někam pospíchali, aby jsme mohli vystoupit... Přímo vražedný tempo. Víte že Uran má dva měsíce? Ariel a Mirandu a že jeho oběh kolem slunce je 84 let? A že Heterotrofové jsme všichni? A víte, že Teilhard de Chardin se pokusil sjednotit vědu a náboženství v tom, jak vznikl život na zemi? Ano v kreačním evolucismu. Jo a víte, že homo neandrtalis byly slepá vývojová větev? Že v neolitu už měli vertikální tkalcovské stavy? A že na Marsu jsou sopky Strach a Hrůza?
Ne, omlouvám se, tohleje moje druhé schizofrení já, nebo jak to nazvat. Prostě když se člověk učí tyhle blbosti, tak pak o nich mluví, protože jsou to věci, na který myslí... Myslím, že se mi o tom bude zdát...
Áááá když jsme u snů. V sobotu se mi konečně zdál normálně nenormální sen! O dinosaurech! Jupííí! Ne, nejsem cvok, ale když se vám už asi měsíc zdá o škole, tak oceníte o toto...
Ale dost už o tom, jak jsem mimo, slibuju, že se co nejdřív pustím do Lustitie, ale musím rychle, pač mě nakazil Viewegh, jeho psaní, kdy jsem pochybovala jestli se hádá on se svou postavou anebo dvě postavy mezi sebou... Klaním se mu, je drsnej! no tak to je asi konec hlášení, děcka! :D Milujte se a množte se! Jo a neopomíjejte o pár vteřin mladší dítě z dvojčat. Chudák Jákob.

Co mě tak zaujalo a rozesmálo? :D

24. září 2009 v 16:41 | Ms. Scriptum |  Deník MS
Já vím. Nepíšu a ignoruju a ta pauza a bla bla bla :D
Ale je moje povinnost vám to sem dáti: The Vocapeople. Budete je milovat....


Script vs Gimp: 1:0

20. září 2009 v 15:01 | Ms. Scriptum |  Deník MS
Stáhla jsem si gimp a on chudák byl asi dva měsíce na ploše a nikdo se na něj nekoukal. Tak jsem ho dneska otevřela a začala s ním bojovat.
Nejdřív se udatně bránil, ale pak podlehl :D a já udělala něco, na co jsem "pyšná" :D


No nic...

19. září 2009 v 17:05 | Script |  Deník MS
Poslední dobou na blog nemám čas, ani chuť...

Ale nebojte se. Nemám v úmyslu končit :D (hlavně, že by mě jistá osoba nenechala :P)

Tak jen...chvilku tu ode mě nic nebude.

I když...kdo ví? Třeba mě to hned zítra přejde :D


Raději Evu a Vaška, než poslouchat Paroubka

13. září 2009 v 21:49 | Ms. Scriptum |  Deník MS
Tak zněl nápis na autě, za kterým jsme jeli cestou domů. Vracela jsem se od taťky (a Verči? Mám jí taky přičíst? Nevím) s pocitem absolutního zoufalství. Vyťukávala jsem si na sklo rytmy Within Temptation a přemýšlela, jak to s mojí mámou prostě vydržím. Bez toho škrábání očí, samozřejmě. Nakonec jsem zjistila, že všechny ty obavy byly naprosto zbytečné. Matinka má dneska dobrou náladu. Tak jsem s notebookem zdekovala do kouta a doufám, že jí vydrží hodně, hodně dlouho.
Zítra píšeme test ze zemáku. Zemák. Moje odvěká slabina. Já navíc vůbec nevím, jaké otázky mám očekávat. Ok, kde leží Evropa? Západní a východní délka, poledník prochází Londýnem, máme tu subpolární, polární, mírné a subtropické podnebí, máme tu protestanské, římskokatolické a pravoslavné křesťanství (jaký je v nich vlastně rozdíl?). Nejdelší řeka je Dunaj. Sauny jsou ve Finsku. Malá mořská víla v Kodaňi. Papriky v Maďarsku. Jaké jsou hranice mezi Evropou a Asií? Script netuší. Jen, že je tam úžina Bospor a Dardanely a Ural. Afrika...Gibratalský průplav? Průliv? Ach jo. Mám v hlavě zmatek. Musíte mi zítra držet palce, ať nepropadnu.
Btw, víte, že Script je nějaká divná? Pořád přemýšlí o dvojsmyslech. Třeba o tom, že má s Řípou velkou spotřebu kondomů. Vidíte?
Dvojsmysl.

Něco nového za dnešek?

12. září 2009 v 12:30 | Script |  Deník MS
Jelikož a protože moje maminka je....jiná než já. Fanatický uklízející stroj. A prostě obvykle přilítne do pokoje. A začne ječet, že tu mám bordel. Vyrve mi xko ze zásuvky, mobil z nabíječky a málem mi urvala ten kontakt v notebooku, či co to je. Takže jsem nebyla už asi...tři dny online. Nemohla jsem napsat, ani zavolat Hok...což mě tedy neuvěřitelně deprimovalo. Jsem zvyklá, že si posíláme sms ráno, odpo si píšeme a večer si voláme, nebo píšeme. Takže když jsem nemohla komunikovat s osobou mému srdci nejdražší, propadla jsem do krvelačné depky. Huh.
Ale žiju. Teď jsem u taťky a hodlám si v neděli ten notebook vydupat i kdybych jí měla vyškrábat oči. K tomu snad nedojde. Snad...Joyride aneb kočičí nudle

5. září 2009 v 19:32 | Ms. Scriptum |  Deník MS
Tak su před chvilkou přijela z Joyride. Nemusím snad říkat, že mi v uších řvou umírající buňky, bolí mě břicho z smažených nudlích s (kočíčími) kuřecími kousky a chci další Redbull. Vuáá...
S Pájou jsem si dala spicha u velkýho stanu Prima Cool, kde jsme se nakonec nesešli. Našli jsme se u prstatejch roztleskávaček, který mi neuvěřitelně pily krev. Už ani nevím proč, heh :D Asi nějaká degenerace.
No, ale co jsem vám fakt neřekla bylo to, že jsem se cestou tam ztratila :D přes Security poldy jsem prošla, tak jsem šla rovně, rovně, rovně.... až jsem došla k řece. A ono nic. Tak jsem se vrátila a zahla. A hle! Joyride zde.
Černoch, který mě pouštěl na festival, vypadal stráášně nebezpečně. Byl vysokej cca tři metry :D Zoufale jsem se podívala na liliputána vedle něho, ale ten zrovna kontroloval někoho jiného, tak jsem tedy nastoupila před gorilu a polkla. Gorila mi podala takovou tu věc, co si nalepíte kolem zápěstí *Scipt čachruje s rukama, jak se to snaží vysvětlit* a pustila mě dovnitř. Nesměle jsem tedy vcupitala, zabodla to u roztleskávaček. A čekala na Páju.
S Pájou jsme se potkaly následovně: Prý bude mít v ruce tašku jablek pro Ryuka a bude vypadat jako L . Žádný jablka :( Viděla jsem ji, jak kolem mě prochází, tak jsem se připojila. Prý se mě lekla. Mě! Taková roztomilá malá holčička.. *slyší, jak se Hok v pozadí chechtá, tak do pozadí hodí šutr* Došli jsme ke stánku, kde jsem koupila nudle (Pája polovinu sežrala :D No fakt!), pak jsem splašila Redbull a potom jsme jen chodily a pomlouvaly ty okolo. Neuvěřitelně nás zaujala holka s modrýma vlasama, takže jsem odolávala tomu, že jí je ošmikám a udělám si z nich paruku. Pája koupila dvě placky Prima Cool a jednu mi darovala. Pája nadávala, že chce placku Joyride. Pája nadávala, že chce tašku Joyride. Script uvažovala, kde to štípnout. Na konci jsme se dozvěděly, že tam chodily jakýsi holky v růžovejch vestičkách a placky rozdávaly. No jo a mi potkaly jen chlápka s pojízdným barem na zádech.
Nejzajímavější věc byla ta soutěž o mp4 :D vyplnily jsme to a dostaly jsme...kondomy :D hohooo. Každá dva :D takže jdu si někoho najít, lidičky. Od tý ženský jsme dostaly dva a od toho chlápka jen jeden! No tohle?! Asi šetřil.
Když jsme se rozloučili na tramvaji, běžela jsem vedle toho dopravního prostředku a málem se rozmázla o odpadkový koš....
A já se jdu napít něčeho jiného, než je redbull!


Xindl X - Čert nás vem

3. září 2009 v 21:26 | Ms. Scriptum |  Deník MS
Myslím, že vám dochází, proč nepíšeme :D heh.
Dneska jsem psala rozřazovačku na ájinu, vejrala na matiku a učila se vyslovovat sínus, cosínus, pak se učila prima, sekunda atd... i když to poslední nebudu zatím potřebovat. Ale jen jsem si chtěla zamachrovat.

Tak jen abyste si nemysleli, že jsme vás ignorovali (citace z Resident Evil Parody) :D