Názor je to nejlacinější zboží na světě a každý vám ho dá zadarmo, ačkoliv se o něj vůbec neprosíte. Oproti tomu rada je častokrát velmi drahá a dobrou radu vám dá zdarma jen dobrý přítel, který vám ze srdce přeje úspěch a štěstí...

Nejnovější počiny:

Červenec 2009

Touha po krvi

31. července 2009 v 21:28 | Hok Wolker |  Touha po krvi
Tak tady máte další povídku, jednorázovku. Dokonce tam ani není ani jedna mrtvola, dobrý co? :D

Víte, co se stane, když zkřížíte Ďábla a Nebešťanku?

30. července 2009 v 17:31 | Ms. Scriptum |  Deník MS
Já jo. Vznikne totiž Aldran!!

Že nejsem sama blázen dokazuje jen pohled z okna...

29. července 2009 v 14:51 | Ms. Scriptum |  Deník MS
Mě tak napadlo, že počasí je blázen. Dneska je vedro. Dost velké vedro i na přemýšlení.
A potkani si hoví v kleci, drbají se a zívou. No řekněte, kde je spravedlnost?

Ayumi Hamasaki - Trauma (Thunderpuss Radio Edit)

28. července 2009 v 11:48 | Ms. Scriptum |  Deník MS
Možná víte, že jsem maniak. Ok, to víte určitě. Miluju Japonsko, anime, jejich jazyk a hlavně písničky. Protože japonci mají nejhezčí písničky na světě. Ayumi předčí i moji milovanou Tarju (sorry Tarjo :D)


Nepochopeni, část 1.

28. července 2009 v 8:26 | Ms. Scriptum |  Nepochopeni
Tak, další z mých takzvaných jednorázovek, které jsou tak dlouhé, že se je bojím zveřejnit. Tohle je první část. Kdy se objeví druhá, netuším..
Užírám se závistí, protože Hok má víc komentářů než já :D jen bych chtěla požádat, zda by se někdo neobtěžoval a neokomentoval poslední díl Immortalitas, byla bych moc vděčná :P
Upozornění (třeba pro Hope :D): Moje povídky nejsou nikdy smutné. Jsou násilné a nechutné. Lidi se tam titulují od hajzlů až po kurvy.
Jsem přesný opak Hok...

Úsměv

28. července 2009 v 0:14 | Hok Wolker |  Úsměv

Heh, tak se opě hlásím lidi, jo, asi mám nějaký aktivní období a nebo se jen pořád nudím. KAždopádně tu máte další povídku, jednorázovku... Už jí mám několik měsíců hotovou, ale nějak na ní bylo zapomínáno a až dnes mě znovu napadla, že vůbec existuje. Pro Hope: Většina mých povídek je smutná a tak je spíš vyjímkou, když ne. Tadyta by ti taky mohla přivodit slzy, takže radši bez make-upu :)

Pomíjivost

26. července 2009 v 18:23 | Hok Wolker |  Pomíjivost

No dobře, přiznávám se, jsem zahořklý člověk a dnes se to u mě opět ukázalo. tahle povídka je taková divná a není moc povedená, ale i přesto je to kus mě. Jmenuje se pomíjivost a o tom také je. Snad pár z vás osloví.

4. díl V ráji

25. července 2009 v 1:24 | Hok Wolker |  Lustitia
Ahojte lidi, tak je to tady, ano po dlouhé době další díl Lustitie, není nic moc, ale nemůžou se tam přece rubat pořád, ne? Každopádně jak víte jsem cvok, proto to taky přidávám ve čtvrt na dvě ráno, kdy to je čerstvě dopsáno. Přeju pěkný počtení...

Napsáno včera, uveřejněno dnes

21. července 2009 v 19:51 | Ms. Scriptum |  Deník MS
Á baf :) teď se všichni jisto jistě sborově lekli.
Ok, tak možná ne.
Dneska jsem vstávala asi ve dvanáct kvůli svému ponocování. Nechtěla jsem jít spát kvůli tomu, že jsem zase viděla Zmeškaný Hovor. Status: Vyděšená a neschopna se kouknout za sedačkku, ještě by na mě vykoukla ta vraždící Japonka. Hele, to se docela i rýmuje. Tak jako tak jsem tedy usla. Nevím už v kolik. Asi tak ve tři. Zjistila jsem, že jsem o prázdinách ještě nešla spát před půlnocí.
Asi si skočím do krámu pro něco na zub. Koupím si zmrzlinu a třeba nějaké chipsy, nebo něco. Přeci jenom to mám kousek a ten uragán venku mě snad neodfoukne. Tohle léto se počasí opravdu zbláznilo. Ale pořád lepší než ty vedra, protože já se děsně potím.
Když o tom tak přemýšlím, jsem čarodějnice. No fakt. V Řecku jsem si přála, ať prší a propršelo tři dny (!) a to delegát říkal, že tam prší jednou za sto let. A mezi námi, ten delegát byla vážně pěknej :D
To jsou ty hormóóóny.
Doporučíte mi někdo nějaký japonský horor? Kromě Zmeškaného Hovoru, to jsem už viděla 1, 2, 3....a jednička byla klasicky nejlepší. Nevím čím to je. Nemůžu chodit na druhé díly filmů, protože mi jednička vždycky připadá lepší. Ale musím uznat, že Andělé a Démoni se mi líbili víc než Šifra Mistra Leonarda. A to to byla dvojka. Sic to bylo volné pokračování (volné pokračování = jediné stejné, co tam bylo, byly postavy. Robert Langdon, či tak nějak), ale byla to dvojka. Vypusťme detail, že v knížce se nejdřív odehrávají Andělé a Démoni a pak teprve Leonardo. Ale není to vlastně fuk? Odkdy je ve filmu to, co v knížce? Eragona zmrvili k nepoznání. Takhle mi pohanit oblíbenou knížku.
Konec plkání, já si jdu koupit něco na zub.


P.S: Napsala jsem to včera, uveřejňuji dnes. Blbej net!

Zmeškaný hovor (remix)

19. července 2009 v 21:28 Deník MS


"To je zvláštní...ono prší."

Jinak, všímáte si, že Japonci mají ze zásady véčka?