Názor je to nejlacinější zboží na světě a každý vám ho dá zadarmo, ačkoliv se o něj vůbec neprosíte. Oproti tomu rada je častokrát velmi drahá a dobrou radu vám dá zdarma jen dobrý přítel, který vám ze srdce přeje úspěch a štěstí...

Nejnovější počiny:

Červen 2009

Škyt

29. června 2009 v 2:10 | Ms. Scriptum
Je ještě někdo vzhůru? Nebo jsem na tomto širém světě sama?

Je těžký být debil, konkurence je někdy příliš moc velká...

28. června 2009 v 14:51 | Ms. Scriptum |  Deník MS
Uf, uf, uf... taky se vám někdy chtělo jen sebou praštit do postele a ani nepřemýšlet (i když jste to vlastně nikdy nedělali?). Jo, přesně to se mi nedávno chtělo. Musela jsem jít pro ten hnusnej papír s vysvědčením. Přiletěli jsme z Řecka někdy ve dvě ráno a já v šest vstávám a hajdy do školy. Super. Celej rok se dřu a dostanu nějakej přitroublej papyrus... škola, škola, škola.
Žákyně splnila osm let povinné školní docházky.
Prospěla s vyznamenáním.
"Hej, co máš?"
Aniž bych se obtěžovala zvednout hlavu, zahučím: "Tři dvojky."
Několik výkřiků. "Šprte."
"Kuš!"
Před školou to bylo fajn. Kluky nadchl fakt, že jsem si sundala košili a pod ní jsem měla jen bílý tričko s výstřihem a bez rukávů. V jednom kuse chtěli otevírat můj telefon. Zvali mě do kina. Jelikož mi vlak jel až za x hodin, vetřela jsem se spolu s Lukášem k Michalovi. Chtěla jsem si zahrát The Sims 3. Odpoledne jsme šli s Michalem do Práglu do kina. Na Stáhni mě do pekla. Tak moc jsem se bála, že jsem ani nedojedla nachos
Rouhačství!
Jinak, připadám si mezi všema kámoškama jako blbec. Pája má samý jedničky, Mihule taky a ještě nevím, co má Katy..jestli má taky samý, tak se jdu odprásknout. Holky, co mi to děláte, mé ubohé malé existenci? Skoro se stydím. V devítce to musím vytáhnout. Hih. Na mezinárodní a veřejný vztahy chtějí nejhůř průměr 1,5. A já tam chci, chci, chci!!! (Chtít můžu)
Jinak, dneska jsem podruhé viděla film Andělé a démoni. Moje maličkost si nemůže pomoct, ale proč vždy moje nejoblíbenější, nejhezčí a nejzajímavější postava je celou dobu táák hodná a nakonec je to... záporák?
Další ze záhad lidstva. Možná bych se měla dát na záhadologii. (Ms. Scriptum přemýšlí, zda vůbec něco takového existuje. Snad ano)
Jo... možná sem dneska dám pár fotek z Řecka. Možná. Možná. Asi ano.

Dopis Jacka Porta

26. června 2009 v 14:00 | Hok Wolker |  Dopis Jacka Porta


Tak jsem konenčně něco utento... :D. Snda se vám to bude líbit, i když je to jak jinak než morbidní. Je to vyvolané posledním zvoněním a psané v noci, před tímto dnem....

Tak nám odletěla...

15. června 2009 v 18:21 | Hok Wolker |  Deník MS

Ano, trochu divný, říkáte si, když je to v rubrice MS deník a píšu to já Hok, ale věc se má tak, že nám naše milovaná MS. Scriptum odletěla do Řecka a nechala nás tu. Všechny. No, tak zas drasticky ne. :D Jen si odletěla na dovolenou, no ale ode mě zázraky nečekejte, po tu dobu, co tu budu jen já, možná přibyde nějakej článek- sem tam- ale opravdu jen nepravděpodobně. To víte, jsem tvor líný a nevděčný. :D

Omluva

10. června 2009 v 22:40 | Ms. Scriptum |  Deník MS

Ano, ano už je to tak, další omluva, tentokrát jsem v tom nevině! Čestně! máma mě nechce pustit na pc, zakázala mi ho, sprostě mi ho zakázala....No já se zas vrátím a lepší než kdy dřív! :D

3. Rozhodnutí

7. června 2009 v 21:36 | Ms. Scriptum+Hok Wolker
No tak, usmějte se trochu :D další společné po x letech..

Něco z Noční strany

7. června 2009 v 18:12 | Ms. Scriptum |  Něco z noční strany
Nehráblo mi, nehráblo... snad mě pan Green nezažaluje za to, že jsem použila název jeho knihy..


Boj proti rakovině prsu

7. června 2009 v 10:47 | Ms. Scriptum |  Deník MS

Takže, já bojuju? Nechala jsem jim tam stovku za dvě kafe (dobrovolný příspěvek, ale co bych pro ně neudělala, že?), děvět stovek za tři trička a šedesátku za tři hotdogy. Ušla pět kiláků, pustila balónek, poslechla Chinaski a tralaláá.. tolik dobrých skutků, to je moc i na mě! :D

Charakteristický znak? Ten blázen má ostře červenou bundu!

4. června 2009 v 20:24 | Ms. Scriptum |  Deník MS
Tak se vám tedy hlásím, točím vám rukou po vzoru A. J. Rimmera (mimochodem, jmenuje Arnold Jidáš Rimmer, i když každému říká, že je John a za jméno píše BPD což znamená Bronzový diplom za plavání). Žiju, i když jsem včerejší den mohla strávit plodněji, než se šprtat, protože jsem stejně dostala za tři (prostě to bylo težký a basta). Matika = Scriptina zkáza. Nikdy mi nešla. Možná je to dané tím, že když mi něco nevyjde, raději na to ukážu prostředníček, než abych to dělala znova. Lenost. Výsledky svojí práce chci vidět hned, hned, hned! A ne přepočítávat.
Toť vše k matice a jejím úskalím v podobě konstrukce lichoběžníků aj.
V sobotu jdu na Avon Pochod proti rakovině prsu (a) protože nemám co dělat, b) protože to zní fajn, c) ty trička vypadají dobře, d) mám takový nápad),tak jestli se tam někdo chystáte, dejte vědět, můžeme si dát Colu :D Přeci jenom, jít s mámou a její kamarádkou, mojí bývalou učitelkou ve školce, to sice není až tak špatné, ale co o to. Pak jdeme nakupovat. Konečně. Chci tříčtvrťáky. Páč mám jen jedny. A vypadám v nich jak křupanka z Buranova, nebo buranka z Křupanova. A taky potřebuju trička, do Řecka.
Jo, velké tajemství vyzrazeno. Za dva týdny vám na dva týdny zmizím do země Řecké, zaslíbené. Jestli se mnou spadne letadlo, tak na mě vzpomínejte v dobrém, protože vás tu všechny mám moc ráda. A to není vtip. Potom, co se stalo na letu z Brazílie, se bojím do toho kovového ptáka nasednout. Hlavně, viděli jste Nezvratný osud 1? Bum, prásk, bum. Hastalavista, smrtka si pro vás jde.
Jinak, vidíte tu moji vysloveně sexy fotku? :D ujišťuji vás, že jsem vážně nepózovala, ačkoliv to tak vypadá. To vyfotil Sivák, když jsem se táhla na Mácháči k chatkám s taškou těžkou jako kráva. Prostě úsměv a pramínek vlasů za ucho. A je to. Krásná fotka je na světě. Jinak, v originále vypadá takhle . No jo. 8.A vleče bágly, většina nikdy ani nevytáhla paty z Nerátek. Pro dnešek vše.
Rimmera zdar!

3.díl Bitva začíná

3. června 2009 v 17:38 | Hok Wolker |  Lustitia
Ahojte, tak nakonec se to MS. Scritum podařilo, díky její výhružce, tu máte Luistitiu, doufám,ž e se bude líit, mě osobně se líbí,a le to je jen samolibost :D.