Názor je to nejlacinější zboží na světě a každý vám ho dá zadarmo, ačkoliv se o něj vůbec neprosíte. Oproti tomu rada je častokrát velmi drahá a dobrou radu vám dá zdarma jen dobrý přítel, který vám ze srdce přeje úspěch a štěstí...

Nejnovější počiny:

Květen 2009Jména

25. května 2009 v 8:00 | Ms. Scriptum (předpřipravené) |  Deník MS
Tak jsem si řekla, že napíšu, jak jsem přišla ke všem těm jménů..heh. A napíšu sem i jména u postav povídek, co teprve dopisuji. :)


Krásná žena patří všem, ale ta ošklivá jen tobě

22. května 2009 v 22:16 | Ms. Scriptum |  Deník MS
Vrátila jsem se z Mácháče, napsala Immortalitas, předpřipravila dva články, jeden se vám tu objeví v pondělí, druhý ve středu.. tedy, měli by se objevit. Jestli se tu neobjeví, holt smůla, ale já o tom nebudu mít ani páru. A proč?
Jedu do Švýcarska a Francie, huh. Taková poznávačka, ze třídy jedeme tři: Já, Lukáš a Tláskalka. Takže už vidím, že o zábavu bude postaráno, kor když s náma jede ještě Táňa a ta je tak zručná, že si dokáže dát tužku na oči v drkotajícím buse a nevypíchne si oko, za což ji fakt obdivuju! To nedokáže jen tak někdo! Ani já a to jsem fakt děsnej magor.
A jak se vůbec máte? Všechno oukej? Žádný úmrtí, poloúmrtí, zpřelámané hnáty atd.? Ne? Tak to je fajn :) Já mám jen puchejř na noze, jak jsem chodila v těch "zdravotních" sandálech. I Zelenka je víc zdravotní než tohle..
Jinak, Kájo, jestli sem zavítáš (nebo ti to napíšu na blog), tak si napiš, o čem chceš, aby tvoje povídka byla :D podprsenka je samozřejmě správně.
A tobě, ty blázínku můj spolupravnický, nenapíšu nic. Tobě už jedna věnována byla :D Slavná podlahovka K x D, žeeee??
Takže žijte blaze, líbejte pomalu, milujte divoce a odpouštějte rychle, Ms. Scriptum se loučí a ukáže se vám tu až v pátek, jestli se jí bude chtít! :D

IV. Lilie

22. května 2009 v 21:11 | Ms. Scriptum |  Immortalitas
Po dlouhé době, hih... proti mému obvyklému rozepisování dost krátké.. snad nevadí...
Jen pro připomenutí Allessa Kayla... :D

Never was and never will be... everybodys fooled...

16. května 2009 v 23:19 | Slečna Knížka |  Deník MS

Tak mě tak napadlo, že já, rozený asociál, mám nějak moc kamarádů.
A to musím sakra na ten dřevěnej stůl zaklepat :)
Vždycky jsem byla ta "šprtka", ta co má "samý jedničky" a tak.. teď mě lidi berou taková, jaká jsem a basta.
Jestli vám to vadí?
Smůla.
Závidíte?
Tak to máte SAKRA proč!
Takový lidičky nepotkáváte moc často, ale takovej Pepa.. (hihi) Rozenej typ pro pokec a má vlastní hlavu :D
No, to je fuk. Prostě jsem se chtěla pochlubit světu, že mám kamarády a že jsem too sexy for my skirt.
A taky vám sem dám nějaký fotky z koupáku v pískovně :D no teda, řeknu vám, to bylo něco :D studeno jako v pr... brr
No nic, užijte si to.. dávám jenom pár, páč blog.cz má limit 400 MBTak, kdo uhádne, co mám tady na hlavě, napíšu mu povídku na přání :D
Blesk = Plesk

2. května 2009 v 13:09 | Ms. Sciptum a Hok Wolker

Ms Scriptum: Chtěla bych takhle vyjádřit podporu panu Dlabajovi.
A zároveň se vysmát (P)Blesku, co to je za..ehm.. plátek. Jak se stále a opakovaně navážejí do Novy.
Blesk uveřejnil článek, kde doslova Dlabaju mlátí kyjem po hlavě, že si dovolil něco takového nahrát a pak ještě (Bůh chraň) uveřejnit na internetu, přesněji na svůj blog. Zřejmé je, že si opomněli přečíst text pod videem, kde je jasně uvedeno, že toto video není zlehčovaní Prasečí chřipky. Pro ty, co neumí číst, není to zlehčovaní Prasečí chřipky. Nevím, nechápou, nechtějí, nebo prostě nemají o čem psát?
Když jsme u toho, kam zmizela H5N1, tedy ptačí chřipka?

Hok Wolker:
Řeknu to asi taklhe: To se z toho mají všichni pos*at? Je to sice vážná věc, ale copak neparoduje každej druhej něco vážnýho?Na konec si všichni vesele zachrochtejme.. :P


Jak česká mládež svorně chrochtá, aneb je to skoro trend: Chrocht 1, Chrocht 2, Chroct 3

Dvě stovky, jsem bohatá

1. května 2009 v 10:10 | Ms. Scriptum |  Deník MS

Tak mě tu máte.
Tedy, měli jste mě tu už dlouho, ale jaksi jsem se neuráčila ozvat, protože jsem líný tvor.
Ale teď se tedy ozývám. Musím vám konečně dopsat to Immortalitas. I kdybych nechtěla, je to tařka povinnost. Protože jsem poslední díl uveřejnila někdy před x měsíci. Jak bylo řečeno, jsem líný tvor.
To za prvé.
Za druhé, vymýšlím příběh pro svoji knížku. A hledám jí nakladatelství. Fragment by to asi nevzal, možná beta, při nejhorším knihovnicka, což bych fakt nechtěla. Slyšela jsem, že to není zrovna nejlepší. Ale kdybych si fakt mohla vybrat, tak asi ten Fragment. Ale silně pochybuji, že by vzali knihu nějaký čtrnáctiletý holky. Asi to vyřeším tak, že to pošlu všem a kdo si ozve zpět.. no uvidíme, zatím z té k "knížky" nemám ani písmeno a abych přepisovala Immortalitas to knižní podoby, jak bylo původně plánováno, to se mi taky nechce. Byla by to moc velká piplačka.
Tak či onak, knížku snad do střední dokončím. Takže na to mám.. rok a půl. To by měla stačit. I kdybych napsala stránku za dne, bude toho hoodně.. sakra, já si tu básním, ale ještě nemám ještě ani vymyšlený příběh.
Ale vím, o čem to přibližně bude. Ale bojím se to někomu říct, aby to neokopíroval. Ty jo, už se ve mě hlásí strach o dílo, co ani nebylo napsáno :D