Názor je to nejlacinější zboží na světě a každý vám ho dá zadarmo, ačkoliv se o něj vůbec neprosíte. Oproti tomu rada je častokrát velmi drahá a dobrou radu vám dá zdarma jen dobrý přítel, který vám ze srdce přeje úspěch a štěstí...

Nejnovější počiny:

Unholy, unworthy...

1. dubna 2009 v 18:57 | Ms. Scriptum |  Deník MS
Půl hodinový boj o to, abych sem mohla vložit jeden primitivní obrázek (blog.cz mě nemá ráda, blog.cz nemá rád moji fotku, blog.cz mě celkově nemá rád, nikdo mě nemá rád, asi se říznu...apríl. Hahaha..haha..ha). O rozměrech 100x116.. myslím. Nějak tak. Asi. Přibližně. Přibližně asi nějak tak.
Jen tak na okraj, pokud nerozumíte titulku, a pokud jste to již neudělali, tak si to nepřekládejte. Raději. Jsou to jen dvě slova z písničky, co dneska vyřvávám celý den. Alespoň nehučím jako Hok, že? Dneska jsem byla přivítána na icq s podivnou zprávou "Hůůů aha.." Po mém zmateném "Jsi mašinka?" mi přišla odpověď "Ne, zpívááááám!" po chvilce i dodatek "Mám piveško a šokoládku." No není tohle magor? Nic ve zlém samozřejmě. Jak bylo řečeno, jsi cvok, ale můj. Ale teď k (ne)zajímavějším věcem.
Apríl, apríl máme dnes, do pasti nám osel vlez. Ale houby.. dneska jen jednou. Nebo dvakrát. Uvidíme do konce dne. Třeba se objeví něco, čeho se fakt chytnu. Třeba je fakt, že schválili "náhubkový" zákon jen apríl (to bych si oddychla), nebo taky ne (to bych se naštvala). Stejně, kam dneska vlezu, tam apríl. A většinou otřepané "Ruším blog". Super. Kliknete na celý článek a tam písmem o velikosti třistapatrového mrakodrapu slovo Apríl. Ou jé. Nechcete taky nachytat? Jen vymyslím něco, na co by se někdo chytil. Třeba, že Immortalitas bude mít už jen pět dílů? Ty jo, kdyby se mi podařilo nacpat celý příběh do pěti dílů, budu se, pěkně prosím, obdivovat. Zatím se můžu obdivovat maximálně z toho, jak jsem (maximálně) blbá. Možná to tak horký není. Uvidíme.
Zítra jedu zjistit, jaká práce se pro mě hodí nejvíc. Neberu nic než novinářka, či spisovatelka. Děkuji, vy z Mělníka.
 


Komentáře

1 Hok Wolker Hok Wolker | Web | 1. dubna 2009 v 20:28 | Reagovat

Neměli jsme náhodou tak rozhovor, o těch našich zprávách? Co když ti jednou napíšeu, že tě miluju nebo ěkoho a ty si to pak frkneš na blog??? *vypadá na mrtvici, to bude tim, že se před chvlikou konal návrat s karate*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama