Názor je to nejlacinější zboží na světě a každý vám ho dá zadarmo, ačkoliv se o něj vůbec neprosíte. Oproti tomu rada je častokrát velmi drahá a dobrou radu vám dá zdarma jen dobrý přítel, který vám ze srdce přeje úspěch a štěstí...

Nejnovější počiny:

Takové krátké info neinfo

9. března 2009 v 22:06 | Ms. Scriptum |  Deník MS
Zdravíčko. Chtěla jsem vám jenom říct, kdy bude Immortalitas a tak... *nad hlavou jí prolétne kniha* Momentík prosím, ano?
KAYLO, ALLESSO, OKAMŽITĚ PO SOBĚ PŘESTAŇTE HÁZET TU KNIHU! Bože, to je fakt naposled, kdy
jsem u sebe nechala bydlet všechny postavy z povídky...
Kde jsem to skončila..? Jo, kdy bude Immortalitas. Očekávám, že bych
to zítra mohla dopsat. Sekla jsem se u popisování Kaylyného vzhledu. Aby to nedopadlo jako v minulém díle, kdy jsem u popisování vzhledu Stryxe vyděsila sama sebe.. *někdo jí zaklepe na rameno, následně se Tarja ptá, jestli může jít pro něco k pití. Naprosto zničená Script kýve, že ano*
Lidi, já tu mám teror. Kayla a Allessa se hádají, která z nich zemře, Tarja pořád něco chlastá. Jediná Yassandra a Algedo se dají zvládnout. Moment, ano?
*uloží všechny do postele, Tarje dá plyšáka, Allessu a Kaylu každou na druhou stranu postele* Dobrou noc, Script si musí na chvilku popovídat s Hok. A žádné zlobení.
Prodávám postavy z Immortalitas, zn. SPĚCHÁ!
 


Komentáře

1 Hok Wolker Hok Wolker | Web | 9. března 2009 v 22:23 | Reagovat

*Pohodlně si sedá na židli a pokládá svoje zbraně před sebe, následně vyhodí nohy na stůl* Hi hi to buď ještě ráda, že se jenom hádaj* následně třískne Anděla smrti přes ruce* Ne, znamená ne, a za Kaylou nepůjdeš!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama