Názor je to nejlacinější zboží na světě a každý vám ho dá zadarmo, ačkoliv se o něj vůbec neprosíte. Oproti tomu rada je častokrát velmi drahá a dobrou radu vám dá zdarma jen dobrý přítel, který vám ze srdce přeje úspěch a štěstí...

Nejnovější počiny:

Ms. Scriptum

24. února 2009 v 22:07 |  O MS
Motto: Shiranai wa mawari no koto nado watashi wa watashi sore dake

Šílená, na andílky věřící osoba, která má ráda svoje 3D brýle a klid. Ráda spí ve spacáku, protože si pak připadá jako v nějaké měkké jeskyni. 
Píše povídky. Krvavé povídky plné vnitřností. Inspiruje se hodně v S. Kingovi. Jednou by psala alespoň z poloviny tak dobře, jako on. Ráda píše ff, nejčastěji na téma Dragon Age, nebo Mass Effect. Většinou tam skáče od situace k situaci, ale má to jako svoji formu odreagování.
Vůbec jí nežere, když jí někdo řekne, že je tlustá. Svýmu zadku totiž říká Oskare a jsou nejlepší kámoši. Jen si občas Oskar stěžuje, že na něm pořád jenom sedí. Ale to jsou ty lenivý geny. Všude musí sedět. I při ježdění na koni, což je jediný stálý aktivní koníček, co má, se sedí. 
Hodně dlouhou dobu se snaží přijít na to, co zdědila po mámě. Doufá, že to nejsou jenom ty hysterické výbuchy, taky jí přece musela dát něco pozitivního.
Ráda se kouká na anime. Na advíku přičichla yaoi. Její prvotina byla Elfen Lied. Z toho si vyvoďte něco o jejím psychickém zdraví.
Na potkání se zamiluje do anime bishíků, zrovna teď slintá nad Sebastianem z Kuroshitsuji a Rakouskem z Hetalie. V těhlech ohledech opravdu, ale opravdu není normální..
Je vášnivá hráčka. Někdy dokáže na xku rozsekat i "chlapáky", rozuměno jejího bratránka. Kdybychom měli seřadit její 3 TOP hry, první by byl Mass Effect (1+2), potom by byl Assassins Creed (I+II) a nakonec Dragon Age: Origins. Ale i tak má doma moře her, že se jí tam skoro ani nevejdou. Alan Wake, Mirrors Edge, Jericho...
Líbí se jí lolita styl oblékání. A než jí začnete odsuzovat, myslí tohle. Všichni si hned představují kdo ví co.
Má fobii z lidí, kteří neumí anglicky. A taky arachnofobii a klaustrofobii. Jako malá se šíleně bála tmy. Teď už se jí bojí jenom hodně.
A je bisexuálka. Jednou se pokusila sbalit Hok, ale ta jí slušně odmítla. Hehe... 


Anime, co sleduje/už viděla: (jen taký malý seznam pro její vlastní potřebu)
Bleach
Code Geass
Death Note
D.Gray-Man
Elfen Lied
Fullmetal Alchemist
Hellsing OVA
High School of the Dead
Jigoku Shoujo
Kuroshitsuji
Neon Genesis Evangelion
Seikon no Qwaser
Trinity Blood 
Zombie Loan
 


Komentáře

1 Hok Wolker Hok Wolker | Web | 25. února 2009 v 9:10 | Reagovat

Ms.Scriptum je úžasnej člověk, teda když mě nemlatí, za to co řeknu......

2 Hope Hope | Web | 1. srpna 2010 v 21:33 | Reagovat

Nemám ráda moc lidí s arachnofobií... Ale ty si super blázen, takže jsem po poradě s Pavoukem udělala vyjímku... :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama