Názor je to nejlacinější zboží na světě a každý vám ho dá zadarmo, ačkoliv se o něj vůbec neprosíte. Oproti tomu rada je častokrát velmi drahá a dobrou radu vám dá zdarma jen dobrý přítel, který vám ze srdce přeje úspěch a štěstí...

Nejnovější počiny:

1.díl Alexiel

21. února 2009 v 15:19 | Hok Wolker |  Lustitia

Tak taky vám přináším první díl, i když váím, že se nemůže ani z pola rovnat tomu dílu MS.Scriptum... I přes to všechno doufám, že se bude aspoň trošku líbit.

Člověk si ani neuvědomuje kolik věcí kolem něj je řízeno někým jiným.Je to tak nevšímavý druh, že si ani nevšimne ochránců, které na každém kroku potkává, nedokáže ani rozpoznat jejich obličeje od ostatních smrtelníků.Celá tisíciletí vedle lidského pokolení žije jiná forma života, napůl magická napůl lidská.Bytostí, které jsou na hranici dvou světů.Bytostí s neuvěřitelnou magickou silou. Nejsou ani lidé ani monstra. Jsou dokonalým sloučením vyvažující sílu obou světů.Ovšem mají i své chyby a to z obou stran. Jsou vypočítavý a mají možnost výběru a právě tato možnost z nás všech dělá to co jsme..............


Psal se rok 3036 a bylo jaro. Zahrada plná květů se právě rozkvétala a přichystala tak neuvěřitelnou podívanou, pro každého zbloudilce, který se tu náhodou objeví. Jezírko uprostřed celé té krásy dostává čistě modrou barvu. Šaty na břehu složené do úhledných komínků naznačují přítomnost člověka. Dívka ve věku okolo 19 let se koupala v jezírku a neměla ani tušení, že jí od keřů pozoruje mladík, který vypadá na věk podobný tomu děvčeti. Její plavé vlasy s nádechem barvy lesního medu honosně poskakovaly, když udělala dívka rychlejší pohyb. Její oči, připomínající oblohu za jasného dne, jiskřily a smály se. Vlažná voda, jenž je v jezírku obklopovala dívku. Muž v povzdálí si zapálil cigaretu a dál pozoroval dívku, která si vychutnávala samotu. ,,Měl jsi dneska klidný den?" ozval se hlas těsně za mladíkem. Hlas poznal okamžitě a usmál se. ,,Ale ale, kdo pak sešel z nebes?Samotná Aris?" pronesl se špetkou ironie. Žena si stoupla vedle něj a společně se dívali směrem k jezírku. ,,Měl bys přestat kouřit, škodí to zdraví." Mladík se zasmál. ,,Snad mi nechceš říct, že jsi sem přišla jen tak na pokec, nebo jen proto abys mě odnaučila kouřit."podíval se na hnědovlasou dívku v bílém hedvábí. Podívala se na něj zelenýma očima, které uchvacovaly kohokoli pozemského i nadpozemského. ,,Máš pravdu, přišla jsem sem, protože se schyluje k bitvě." nepřestávala se mu dívat do jeho černých očí. ,,Až zjistí kde je, půjdou po ní." doplnila a dotkla se jemnou rukou jeho tváře. ,,Bude toho hodně."On se od ní odvrátil a podíval se na koupající se dívku. ,,Já to zvládnu.A jí se nic nestane." Dívka vyšla z vody a oblékala se do svých suchých šatů. ,,Nezapomeň, že ona je klíčem ke všemu." usmála se na něj Aris ,,A ty jsi anděl smrti." pak vzlétla a zmizela v oblacích. On se usmál ,,Anděl smrti." típl cigaretu a utrhl jedno poupě. Ironie by se dala krájet. Bytosti nejčistšího původu se museli starat o udržení rovnováhy.
Pomalu přešel k dívce a položil poupě na její triko, které bylo ještě na zemi. Dívka se k triku sehnula a vzala poupě do ruky. Prohlížela si ho s úsměvem na rtech. ,,Alexiel" řekl s povzdechem a pozoroval, jak si kvítko prohlíží se všech stran.
 


Komentáře

1 Katy Katy | 21. února 2009 v 16:57 | Reagovat

Perfektní :-)

2 Ms. Scriptum Ms. Scriptum | 22. února 2009 v 10:25 | Reagovat

A jak se ti nejdřív nelíbila Alexiel, co? :D

3 Katy Katy | 22. února 2009 v 12:45 | Reagovat

?? Dlouhé vedení...

4 Hope Hope | Web | 23. července 2009 v 14:14 | Reagovat

Du na další díly... Vypadá to na dobrý dílko... A Alexiel... Tyjo... Kydž tak přemejšlím... Je to krásný jméno.

5 Hok Wolker Hok Wolker | Web | 24. července 2009 v 10:08 | Reagovat

jo, mě se zezačátku moc nelíbilo, ale nakonec přece jen jo :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama