Názor je to nejlacinější zboží na světě a každý vám ho dá zadarmo, ačkoliv se o něj vůbec neprosíte. Oproti tomu rada je častokrát velmi drahá a dobrou radu vám dá zdarma jen dobrý přítel, který vám ze srdce přeje úspěch a štěstí...

Nejnovější počiny:

Únor 2009

II. Tarja vypráví...

27. února 2009 v 21:21 | Ms. Scriptum |  Immortalitas

Tak, včera jsem řekla, že to zde bude, tak to tu máte :)

Ms. Scriptum po druhé...

26. února 2009 v 19:50 | Ms. Scriptum |  Deník MS
Ano, už si asi všichni myslí, že jsem zahleděná jenom do sebe :D slibuji, že zítra tu bude Immortalitas!


Hok Wolker

24. února 2009 v 23:09 | Hok Wolker |  O HW
Říkáte si, kdo to asi tak může být? Ta divná holka, co píše takové věci? Je vůbec starší 10 let? Jak se k tomu omylu dostalo? Jak to, že ještě není v nějakém zařízení? A jak vznikla ta přezdívka? No na něco vám odpovím. 
Kdy a jak jsem přišla na svět? No, jestli nevíte, jak chodí děti na svět ( motýlci, nebo teorie zeleného pole či čáp), tak es zeptejte rodičů. I když mám silné podezření, že jsem minimálně nějaký pokus.  Vlastně to je docela jisté, ale melancholii a nostalgii stranou. 
Proč Hok Wolker? Mo jednou z mých prvním knížek byly Legendy bojových umění. A jedna z postav se jmenovala Hok -mistr jestřábího stylu- a taky tak trochu tam byla jediná holka a chodit s Seth o ní stál. No a to druhé snad odvodíte sami. Nebo tak ne. Jiří Wolker,  jeden z lidí, který mě dokázal opravdu okouzlit svou poezií. 
Můžu vás ujistit, že už nějaký ten pátek mám dokonce občanku, i když se mi zoufale nechce dospět. Proč píšu takové věci? No protože tyhle věci vidím. Nechci tím říct, že bych byla zneužívaná a nebo, že bych někoho zabila, ale asi jsem pesimista a nebo jen realista. Netuším. Vím jen, že miluji příběhy, psané, hrané, jakékoliv. Hlavně, když o něčem vypráví. Možná tím někam unikám, možná se jen bavím. 
A co byste o mně asi měli vědět? 
Pff, netuším, zeptejte se a já možná odpovím. 

Ms. Scriptum

24. února 2009 v 22:07 O MS
Motto: Shiranai wa mawari no koto nado watashi wa watashi sore dake

Šílená, na andílky věřící osoba, která má ráda svoje 3D brýle a klid. Ráda spí ve spacáku, protože si pak připadá jako v nějaké měkké jeskyni. 
Píše povídky. Krvavé povídky plné vnitřností. Inspiruje se hodně v S. Kingovi. Jednou by psala alespoň z poloviny tak dobře, jako on. Ráda píše ff, nejčastěji na téma Dragon Age, nebo Mass Effect. Většinou tam skáče od situace k situaci, ale má to jako svoji formu odreagování.
Vůbec jí nežere, když jí někdo řekne, že je tlustá. Svýmu zadku totiž říká Oskare a jsou nejlepší kámoši. Jen si občas Oskar stěžuje, že na něm pořád jenom sedí. Ale to jsou ty lenivý geny. Všude musí sedět. I při ježdění na koni, což je jediný stálý aktivní koníček, co má, se sedí. 
Hodně dlouhou dobu se snaží přijít na to, co zdědila po mámě. Doufá, že to nejsou jenom ty hysterické výbuchy, taky jí přece musela dát něco pozitivního.
Ráda se kouká na anime. Na advíku přičichla yaoi. Její prvotina byla Elfen Lied. Z toho si vyvoďte něco o jejím psychickém zdraví.
Na potkání se zamiluje do anime bishíků, zrovna teď slintá nad Sebastianem z Kuroshitsuji a Rakouskem z Hetalie. V těhlech ohledech opravdu, ale opravdu není normální..
Je vášnivá hráčka. Někdy dokáže na xku rozsekat i "chlapáky", rozuměno jejího bratránka. Kdybychom měli seřadit její 3 TOP hry, první by byl Mass Effect (1+2), potom by byl Assassins Creed (I+II) a nakonec Dragon Age: Origins. Ale i tak má doma moře her, že se jí tam skoro ani nevejdou. Alan Wake, Mirrors Edge, Jericho...
Líbí se jí lolita styl oblékání. A než jí začnete odsuzovat, myslí tohle. Všichni si hned představují kdo ví co.
Má fobii z lidí, kteří neumí anglicky. A taky arachnofobii a klaustrofobii. Jako malá se šíleně bála tmy. Teď už se jí bojí jenom hodně.
A je bisexuálka. Jednou se pokusila sbalit Hok, ale ta jí slušně odmítla. Hehe... 


Anime, co sleduje/už viděla: (jen taký malý seznam pro její vlastní potřebu)
Bleach
Code Geass
Death Note
D.Gray-Man
Elfen Lied
Fullmetal Alchemist
Hellsing OVA
High School of the Dead
Jigoku Shoujo
Kuroshitsuji
Neon Genesis Evangelion
Seikon no Qwaser
Trinity Blood 
Zombie Loan

Důvěra a Žárlivost

23. února 2009 v 18:22 | Ms. Scriptum |  Důvěra a Žárlivost
Taková drobnůstka.. jen abych si trochu urovnala myšlenky... :) a trochu jsem cítila potřebu zakoketovat si se stylem S. Kinga. Neberte tenhle pokus moc vážně...

Hovor

22. února 2009 v 19:09 | Ms. Scriptum |  Deník MS
Jelikož jsem děsnej magor (to za prvé) a taky se mi líbil Zmeškaný hovor (to za druhé), tak jsem si kreslila, až jsem si dokreslila.
Ano, klidně mě ukamenujte :DPhotobucket

1.díl Alexiel

21. února 2009 v 15:19 | Hok Wolker |  Lustitia

Tak taky vám přináším první díl, i když váím, že se nemůže ani z pola rovnat tomu dílu MS.Scriptum... I přes to všechno doufám, že se bude aspoň trošku líbit.

I. Ochránci a Smrtonoši

21. února 2009 v 14:24 | Ms. Scriptum |  ImmortalitasTak tu máme první díl... musela jsem ho opisovat ze sešitu, tak čekám nejmíň zlatou medaili..

Jednodílné povídky

19. února 2009 v 22:04 JednorázovkyMs. Scriptum


Bič

Bič

Hok Wolker

Nové dny


Hok Wolker


Hok Wolker


Hok Wolker


Ms. Scriptum

Dva způsoby

Dva způsoby

Hok Wolker


Ms. ScriptumHok WolkerHok Wolker

Kde se stala chyba?
Hok Wolker

Když vidí jen očima


Hok WolkerHok Wolker

Láska na požádáníHok Wolker

Na hřbitově


Hok WolkerMs. Scriptum

Nepochopeni


Ms. ScriptumHok Wolker

O Kamile a opičákovi Kájovi
Padlý anděl


Ms. Scriptum

Plány


Hok WolkerHok WolkerHok Wolker + Ms. ScriptumHok Wolker

Rold


Hok Wolker

Společníci


Hok WolkerHok Wolker

Ta dívka je Bůh

Hok WolkerMs. ScriptumHok WolkerHok WolkerHok Wolker
Hok Wolker + Ms. Scriptum
Za okny


Hok Wolker